#102Een spiegel in vergulde lijst.
Miroir au cadre doré.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#800Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
#692Een messingen spiegel, de omlijsting opgebouwd uit kleine stukjes spiegel.
Miroir en laiton, le cadre formé par des petites pièces de miroir.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#274Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
#787Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
#439Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome à cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#529Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#674Een spiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster, versierd met bloemenguirlandes en een lauwerkrans.
Un miroir à cadre en plâtre et bois doré décoré de guirlandes de fleurs et couronne de laurier.No longer availableDim. 90 x 73 cmEstimate: € 100 / 150
#277Een schotel van blauw en wit aardewerk met een decor van een hert. Delft, einde XVIIIde eeuw. Haarscheur.
Plat en faïence bleue et blanche à décor d’un cerf. Delft, fin du XVIIIe siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø 35,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#556BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 120 / 200 -
#166Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
#406Een gesculpteerde armstoel, versierd met barokke motieven en bekleed met antiek tapisserie.
Fauteuil sculpté décoré de motifs baroques et recouvert de tapisserie ancienne.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#506Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinois à tablette sculpté représentant des personnages sous verre. Quatre pieds recourbés, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248Een grote stenen amfora opgebouwd uit steenfragmenten.
Grande amphore en pierre construite de petit fragments.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#459Bob Torep“Frits en Friede op Le Père Lachaise”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Frits et Friede sur le Père Lachaise”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een 18 karaats geel gouden schakelketting met scapulier en een sleuteltje.
“La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50