Similar lots by type
-
#773
Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.
Miroir en acajou ayant fait partie d’une coiffeuse.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40/50 -
#827
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100/120 -
#828
Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à encadrement miroité.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1077
Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#784
Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.
Petit miroir mural en cuivre jaune décoré de roses.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40/50 -
#818
Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60/80 -
#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 50/80 -
#789
Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.
Deux différents miroirs ovales en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
Miroir rectangulaire en bois doré.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#400
Een koperen luchter in Empirestijl met zes lichtpunten en bovenaan versierd met kleine engelenkopjes. Jaren ‘20.
Lustre en cuivre de style Empire à six lumières et le dessus décoré de têtes d’angelots. Années 20.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#921Stein
Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén in blauw en grijs met tekst “In Nord und Süd, In Ost und West ist Trinken steß das allerbest”, geflankeerd door drinkende kabouters (H. 21 cm). Eén met een everzwijnenjacht in bruin op kobaltblauw, oor in de vorm van een vos, gemerkt Gerz (H. 25 cm). Eén met een herbergscène in bruin op kobaltblauw met tekst “Ein kühler Trunk gibt allen Schwung”, gemerkt Gerz (H. 24 cm). Eén met polychrome drinkende jagers, gemerkt King (H. 25 cm). Eén met ee(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#910Stein
Een bierpul van steengoed met tinnen deksel. Jugendstilversiering in bruin, beige en blauw. Onderaan gemerkt Goebel, Merkelbach Manufaktur, Salzglasur en genummerd.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 20/25 -
#698
Een Oost-Afrikaanse trommel.
Tambour de l’Afrique Orientale.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#887Stein
Een bierpul van steengoed met tinnen deksel. Op de buik dansers in een wijngaard in crème op grijsgroen, boven en onderaan lichtbruin en beige. Commemoratieve tekst op het deksel. Onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach met kathedraal (1882-1931).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/100 -
#391
Een lot Booms glas bestaande uit een vaas en een bonbonnière.
Lot de verres de Boom comprenant un vase et une bonbonnière.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#243
“Vrouw met hond.” Art deco beeld in zamak en marmer.
“Femme et chien”. Statuette art déco en régule et marbre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#183
Een gefineerde Italiaans vitrinekastje, versierd met bronsbeslag.
Petite vitrine italienne en bois de placage décorée de bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 1200/1400 -
#1116
Twee gedeeltelijke theeserviesjes, waarbij een Duits en een Engels.
Deux parties de service à thé allemande et anglaise.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#109Romain De ConinckPeriod: °1935
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 360/380