#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#56Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
An oak presentation cabinet with 4 levels and a small mirror at the top.No longer availableDim. 161 x 57cmEstimate: € 120 / 200
#764Een set van 2 sérigrafien van Guust Flater in kader.
#330Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamantbaguetten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 0,70 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with diamond baguettes and princess cuts with a combined weight of approximately 1 ct. and a central sapphire of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 6,02 gEstimate: € 900 / 1000 -
#542Panamarenko“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
"Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#683Een midcentury keramische vaas, onderaan gemerkt handarbeit.
#132A. Grimbers“Montana, Lac Moubra”. Berglandschap met een meer, olieverf op doek uit 1929. Gesigneerd.
“Montana, Lac Moubra”. Mountain landscape with a lake, oil painting on canvas from 1929. Signed.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#77Een bronzen tafellamp met vogelornament en plantaardige details.
#706Een gevlochten rieten opbergkoffer.
#466VibiaEen vintage goudkleurige stalamp. In hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.
A vintage gold-colored floor lamp. Adjustable in height, marked "Vibia".No longer availableDim. 120cmEstimate: € 100 / 150