#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#56Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
An oak presentation cabinet with 4 levels and a small mirror at the top.No longer availableDim. 161 x 57cmEstimate: € 120 / 200 -
#766Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#204Een spiegel in verguld houten gesculpteerd kader.
A mirror in a carved frame made of gilt wood.No longer availableDim. 117 x 74cmEstimate: € 75 / 125
#279Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Overstroming”, lithografie, genummerd 215/350.
"Flood", lithograph, numbered 215/350.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 30 / 60 -
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#120Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold necklace with a cross-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 750 / 850 -
#316Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#676KashmirEen Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
A hand-knotted wool runner from India.No longer availableDim. 190 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
#30Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met kleine briljanten en een robijn van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with pendant set with small diamonds and a ruby of approximately 0.20 carats.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200 / 300 -
#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#800LucleonEen lederen halssnoer met metalen sluiting, een dasspeld, vier bruin houten en twee zwarte armbanden.
A leather necklace with metal closure, a tie clip, four brown wooden and two black bracelets.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#655Een Afrikaans messingen voorouderbeeld.
An African brass ancestor figure.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 100 / 120 -
#261MakkumEen porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”.
#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30