#359
Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.No longer availableDim. H: 6-23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330Christofle
#566
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#643Doyen
Een lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
#12Empire, England
#668
Een Murano schaal, blauw in de massa amberkleurig onderaan.
Murano bowl, blue in the mass amber colored at the bottom.No longer availableDim. L 44 cEstimate: € 40 / 60 -
#254Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963
#358
Een crucifix van wit porselein en houten kruis. 19de eeuws.
#15
“Guangxu”. Houten beeldje van een oude man met perziken. Chinees werk.
#290
#673
#633Val Saint Lambert
A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100