#569Een verzilverd metalen koffie en theeservies bestaande uit koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Dekselknoppen in de vorm van een bloem, buiken versierd met getorste ribben. Gemerkt EPNS en Danmark. We voegen er een verzilverd metalen fruitschaal aan toe, gemerkt Sival.
Un service à café et à thé en métal argenté composé d'une cafetière et d'une théière, d'un bol à lait et à sucre et d'un plateau. Boutons de couvercle en forme de fleur, ventre décoré de côtes torsadées. Marqué EPNS et Danmark. Nous ajoutons ajouté un bol à fruits en métal argenté, marqué Sival.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#65Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
#430Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
#146Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
#278Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Paire de vases cornets de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 45 / 60
#461Een gebeeldhouwde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
#493“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
#383Glazen schaal. Italiaans design met slingermotief.
Bol en verre. Design italien avec motif guirlande.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#376Manu Belge, GemblouxEen chromen dokterskrukje op driepoot
#206Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door kwartronde deuren en vier laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.
Buffet de chasse à étagère somptueusement sculpté. Deux portes à panneaux en bas, flanquées de portes en quart de rond et quatre tiroirs en ceinture. Le tout orné de têtes de lion, de fleurs et de butin de chasse.No longer availableDim. h: 187 x 256 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#402Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
#86Een driedelig salongarnituur, bestaande uit een driezitsbank en twee fauteuils. Het geheel rijkelijk uitgewerkt met gebeeldhouwde bloemen.
Un ensemble de salon trois pièces, composé d'un canapé trois places et de deux fauteuils. L'ensemble est richement décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 115 x 180 cmEstimate: € 500 / 800 -
#583Een Oost Afrikaans houten voorouderbeeld.
"Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 300 / 400