#378
Glazen vaas. Meerkleurig. Gemerkt.
#293
Een antiek messingen olielampje met leeuwtjes en dubbele adelaars.
#202
#70
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes en robijnen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de petits brillants et rubis.No longer availableDim. 0,75 gEstimate: € 200 / 250 -
#207
#180
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#4
Een spiegeltje met vergulde, gebeeldhouwd houten lijst met rococomotief.
Un petit miroir avec un cadre en bois sculpté doré avec un motif rococo.No longer availableDim. H. 63cmEstimate: € 100 / 120 -
#586
#370
Twee 18 K geelgouden trouwringen.
#30
Drie verschillende 18 K geelgouden geweven ringen.
#482
#190
Een 14 K geelgouden ring aan de zijkant gegraveerd en bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 14K gravée sur le côté et sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 150 / 200