#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#237Christian DelvauxEen lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
#644Een vintage luchter, ca. 1950, met 5 armen. In hoogte verstelbaar.
A vintage chandelier, circa 1950, with 5 arms. Height adjustable.No longer availableDim. h 80 x Ø 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#211Een uit dierlijk been gesculpteerd beeldje van een gezicht. Vermoedelijk Gallo-Romeins.
A sculpture of a face carved from animal bone. Presumably Gallo-Roman.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 50 / 75 -
#529Milo ManaraEen lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
#104Karel Jan Van den Heuvel‘Dorpszicht met hooischoven’, olieverf op doek, linksonder gesigneerd.
#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#642Constant De BusscherePeriod: 1876-1951‘Landbouwer met trekpaarden’, ets op papier, getekend buiten de plaat De Busschere, 9/100.
"Farmer with Draught Horses", etching on paper, signed outside the plate De Busschere, 9/100.No longer availableDim. 37 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Een oude Venetiaanse spiegel met bronzen cherubijnen versierd.
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
A pair of porcelain Cantonese lidded vases with floral decoration and gilded details. Small chipping on bottom edge.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 80 / 120