#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#681Een grote oude porseleinen vijzel met stamper afkomstig van een apotheek, kleine schilferschade en enkele haarlijnscheurtjes, onderaan genummerd 8.
A large antique porcelain mortar with pestle from a pharmacy, small chip damage and some hairline cracks, numbered 8 on the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#671Een krantenbakje in Louis XV-stijl uit messing en stof met bloemenmotief.
A Louis XV-style newspaper rack in brass and fabric with a floral motif.No longer availableDim. h 63 x l 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413PunuEen gepatineerd uit hout gesculpteerd masker met raffia. Origine Punu, Gabon.
A patinated wooden and raffia sculpted mask. Origin Punu, Gabon.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 75 / 125 -
#565Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#237Christian DelvauxEen lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.No longer availableDim. 73 x 48 x 33cmEstimate: € 160 / 180