#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#499Marcel Govers“Stilleven met rozen en een Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
#443Terracotta beeld, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta sculpture attributed to the Nok people. West Africa.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#366Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.
#116Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
#491Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
#232Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Boer met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm with horse and cart". Oil paint on canvas. Signed.No longer availableDim. 44 x 71 cmEstimate: € 180 / 240 -
#36Een set van 2 staande lampen met een zware koperkleurige voet.
#399“De Klappeien.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd MC. Gedateerd 1962.
"The Pepper Pots." Oil on canvas. Monogrammed MC. Dated 1962.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Een lot van 10 Chinese prenten in gemengde techniek met opschriften.
A lot of 10 Chinese prints in mixed media with inscriptions.No longer availableDim. 11 x 17 cmEstimate: € 150 / 200