#311Gouda HollandEen lot van 2 art deco stukken, gemerkt Regina, Gouda. Het lot bestaat uit een vaas en een kandelaar.
A set of 2 Art Deco pieces, marked Regina, Gouda. The lot consists of a vase and a candlestick.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Twee boeken over sport. Benno Wauters, “De Flandriens”. Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-F° (met voorwoord van Michel Wuyts). Marc Mercy, “Sportissimo, 100 jaar sportwereld”. Ed. Uigeverij Kanibaal voor Het Nieuwsblad 2012. In-F°.
Two books about sports. Benno Wauters, "De Flandriens". Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-Folio (with a foreword by Michel Wuyts). Marc Mercy, "Sportissimo, 100 years of the sports world". Ed. Uigeverij Kanibaal for Het Nieuwsblad 2012. In-Folio.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met twee briljanten mt een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. GVVS.
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#281Een lot van 10 postzegelalbums uit diverse landen.
A lot of 10 stamp albums from various countries.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#636Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 116 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
“Le Cent-feuilles de Bordeaux” and “Rosier du Bengale”. A pair of raster printings after the master.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60