#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#161Een uit steen gesculpteerd huisaltaar. Vermoedelijk 500-1000 N.C.
A stone sculpted home altar. Presumably 500-1000 BC.No longer availableDim. 20 x 17cmEstimate: € 200 / 300 -
#537Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.
#165Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
Pair of art deco table lamps made of stained wood.No longer availableDim. H. 57 x35 cmEstimate: € 420 / 480 -
#555Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#367Paul Cuvelier“De nieuwe avonturen van Corentin”. Ed. Lombard. Hard cover. Redelijke staat, compleet. Lavis-illustraties en met 7 full size kleurenplaten.
"The New Adventures of Corentin". Ed. Lombard. Hard cover. Decent condition, complete. With grey tinted illustrations and 7 full size color plates.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#404Emiel Deca“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Clown". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200 -
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
A 14K yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. bruto: 10,77 gEstimate: € 200 / 250