#521Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69Edm. Lagaert‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.
"Cityscapes", a lot of 2 watercolors on paper, both signed by Edm. Lagaert.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Dries (?)“Jong meisje met muts”. Een litho. Gesigneerd en genummerd 6/22 buiten de plaat. Gedrukt bij het Masereelcentrum te Kasterlee.
#21Een porseleinen milieu de table in de vorm van een schaal op voet met daarop een beeldje van de jonge Napoleon Bonaparte. Onderaan een merkteken en een nummer. Kleine schilferschade aan Napoleon’s jas.
A porcelain centerpiece in the shape of a footed bowl with a figurine of young Napoleon Bonaparte on top. It has a mark and number on the bottom. Small chips on Napoleon's jacket.No longer availableDim. h 35 x l 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.
#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3692 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.
#241Christian DelvauxEen bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.
A brown taupe leather money pouch in D shape.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 160 / 200