#246Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#383Val Saint LambertEen blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.
A blue crystal bonbonniere. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.
#586Een wollen tapijt, vierkant, met de afbeelding van lama’s of alcapa’s.
A wool carpet, square, featuring a depiction of llamas or alpacas.No longer availableDim. 202 x 202 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.
A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#299‘Vaartuigen op woelige zee’, waterverf op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Vessels on a stormy sea," watercolor on paper, signature illegible.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#406Een Art Deco bijzettafeltje uit hout met spiegelglas bekleed. Geëtste tekening in voet.
An Art Deco side table made of wood and covered with mirrored glass. Etched drawing on the base.No longer availableDim. 67 x 48 x 43Estimate: € 100 / 150 -
#520Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,75 ct. FVVS1.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.75 ct, FVVS1.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 800 / 900 -
#53DelftEen blauw-witte porseleinen knobbelvaas. Onderaan gemerkt De Porcelyne Fles.
A blue and white porcelain bulbous vase. Marked De Porcelyne Fles at the bottom.No longer availableDim. 39 x Ø18cmEstimate: € 80 / 120 -
#469“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 60cmEstimate: € 100 / 120