#501Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Ludwig VolakEen vintage houten Mid-Century design salontafel met plywood poten. Ontwerp door Ludvik Volak.
#261Duralex SIGGEen koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
#421“De 8 onsterfelijken”. Een Chinees paneel, textiel en zijde op karton.
"The Eight Immortals". A Chinese panel, textile and silk on cardboard.No longer availableDim. 30 x 75cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.
Bronze handle of a kris. Gilded and decorated with colored glass beads. Bali.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.
#81“Straffordshire”. Een lot van vier paar hondjes. Begin 20ste eeuw.
"Staffordshire". A lot of four pairs of dogs. Early 20th century.No longer availableDim. 12,5 en 10 cmEstimate: € 110 / 130