Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and two sapphires totaling approximately 1 ct.
Dim. 3,44 g
SKU: 3001240180.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #521

    Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.

    Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #69
    Edm. Lagaert

    ‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.

    "Cityscapes", a lot of 2 watercolors on paper, both signed by Edm. Lagaert.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49
    Albert Caullet
    Period: 1875 - 1950

    ‘Stilleven met margrieten en handschoenen’, olieverf op doek, gesigneerd A. Caullet.

    'Still Life with Daisies and Gloves', oil on canvas, signed A. Caullet.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #544
    Dries (?)

    “Jong meisje met muts”. Een litho. Gesigneerd en genummerd 6/22 buiten de plaat. Gedrukt bij het Masereelcentrum te Kasterlee.

    “Young girl with a bonnet”. A litho. Signed and numbered 6/22 outside the plate. Printed at the Masereel Center in Kasterlee.
    No longer available
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21

    Een porseleinen milieu de table in de vorm van een schaal op voet met daarop een beeldje van de jonge Napoleon Bonaparte. Onderaan een merkteken en een nummer. Kleine schilferschade aan Napoleon’s jas.

    A porcelain centerpiece in the shape of a footed bowl with a figurine of young Napoleon Bonaparte on top. It has a mark and number on the bottom. Small chips on Napoleon's jacket.
    No longer available
    Dim. h 35 x l 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #700

    Een groot halssnoer, van diverse glazen kralen. Archeologische vondst. Evenals een gebroken kraal van groen glas.

    A large necklace, made of various glass beads. Archaeological find. Also a broken bead of green glass.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #205
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.

    A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kg
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #75

    Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.

    A Roman bone carved dice.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 1,5 x 1,5 cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #107

    Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.

    A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    2 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.

    2 prints with an elderly Japanese woman, woodblock print.
    No longer available
    Dim. 16 x 11 cm per prent
    Estimate: € 20 / 30
  • #499
    Marcel Govers

    “Stilleven met rozen en een Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    “Still life with roses and a Chinese vase”. Oil on canvas. Signed bottom left.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #241
    Christian Delvaux

    Een bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.

    A brown taupe leather money pouch in D shape.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 11 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More