Other lots in this auction
-
#148Val Saint-Lambert
Een kratervaas “Bordeaux” van geslepen kristal, in de massa mauve gekleurd. Onderaan gemerkt.
A crater vase "Bordeaux" made of cut crystal, colored in mauve. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#582Rolls Royce
Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.
A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#390
Een 18 K witgouden kruisvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K white gold cross-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,68 gEstimate: € 280/350 -
#175
Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.
A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."No longer availableDim. 175 x 118 cmEstimate: € 500/600 -
#105
Een zilveren bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 gram.
A silver bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 grams.No longer availableDim. h 11.5 x Ø 16 cmEstimate: € 180/240 -
#384
Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.
A silk painting featuring three Oriental warriors.No longer availableDim. 70 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#608
Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.
Double silver-plated candlestick mounted on a dragon. Indonesia.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80/100 -
#548Period: 1868-1912
Een grote Japanse porseleinen lakvaas, Meiji-periode 1868-1912, met in het decor een haan en een duif, alsook florale elementen.
A large Japanese porcelain lacquer vase, Meiji period 1868-1912, decorated with a rooster and a dove, as well as floral elements.No longer availableDim. h 77 x Ø 31 cmEstimate: € 200/300 -
#553
Een porseleinen danseres. Herend. Onderaan gemerkt.
A porcelain dancer. Herend. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 22 x 20 cmEstimate: € 90/100 -
#337
Twee boeken over sport. Benno Wauters, “De Flandriens”. Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-F° (met voorwoord van Michel Wuyts). Marc Mercy, “Sportissimo, 100 jaar sportwereld”. Ed. Uigeverij Kanibaal voor Het Nieuwsblad 2012. In-F°.
Two books about sports. Benno Wauters, "De Flandriens". Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-Folio (with a foreword by Michel Wuyts). Marc Mercy, "Sportissimo, 100 years of the sports world". Ed. Uigeverij Kanibaal for Het Nieuwsblad 2012. In-Folio.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#159
Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)No longer availableEstimate: € 400/500 -
#379Leo CleymansPeriod: °1937
‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.
'Burning Birch Forest', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60