#604“Ponte dell'ammiraglio te Palermo”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Ponte dell'ammiraglio à Palerme . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#508Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#418Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
#597Val Saint LambertVaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/330.
#14B. Leicher“Schutting”. Litho. Gesigneerd.
Clôture . Lithographie. Signée.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#540Twee zilveren kommen. 800‰. 545 gram.
#528Een bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
#689Een rechthoekige wandspiegel van gefineerd hout.
Miroir mural rectangulaire en bois de placage.No longer availableDim. 120 x 73 cmEstimate: € 180 / 240 -
#632Ben Vermaelen“Stilleven met hortensia’s”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux hortensias . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#617Afrikaans voorouderbeeld. Vermoedelijk Oost-Afrika.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200