#421Max Verboeket
Een gegoten kristallen coupe, met blauwe en paarse slierten gekleurd.
Une coupe en cristal coulé, colorée de brins bleus et violets.No longer availableDim. 65 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#544
#31
Een samovar van gedreven koper en een theepotje met filter. Gemerkt “Garanti Semaverleri”.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis de laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 308 x 210 cmEstimate: € 200 / 220 -
#600
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#1
Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 90 / 110 -
#493Kashan
Een handgeknoopte wollen loper.
#71
Een opgezette fazant.
Un faisan empaillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Val Saint-Lambert
Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label. Randschade aan de achterkant.
#392
Twee antieke Chinese goudlaksculpturen. Canton.
#690
Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 80 / 120