Similar lots by type
-
#150Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#180Een 18 K geelgouden damesring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 350 / 400 -
#40Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens één parel.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats, chacune sertie d'une perle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 220 / 250 -
#380Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens twee briljantjes, één robijn, één saffier en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt, chacune sertie de deux diamants taille brillant, un rubis, un saphir et une émeraude d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 300 / 350 -
#440Een 14 karaats geelgouden schakelarmband met vlechtwerk. St. Petersburg. 1908-1917. Maker Ana.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 carats avec vannerie. Saint-Pétersbourg. 1908-1917. Fabricant Anna.No longer availableDim. 29,10 gEstimate: € 600 / 700 -
#410Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met drie briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +-0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants taille brillant d'un poids combiné de +-0,10 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 280 / 350 -
#160Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitaire van 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un solitaire de 0,60 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 800 / 900
Other lots in this auction
-
#660Een gevarieerd lotje, bestaande uit twee zakhorloges (Tavanne’s Wtch Co. & Roskopf), twee lorgnetten, waarbij één met uurwerkje en een theaterkijker met parelmoer.
Un lot varié, composé de deux montres de poche (Tavanne's Wtch Co. & Roskopf), deux lorgnettes dont une avec montre et une paire de lunettes de théâtre avec nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#500Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#362Thoya“Masaikrijgers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guerriers Massaï". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 cm x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452“Bloementuin.” Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
"Jardin de fleurs." Technique mixte sur carton. Monogramme.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Een bierpul met tinnen deksel van Brussels aardewerk, omstreeks 1820. Bijgevoegd een Brusselse buikkan, XVIIIe eeuws, fabric. Monbaerts.
Chope en poterie bruxelloise avec couvercle en étain, vers 1820. On y joint une verseuse pansue bruxelloise, XVIIIe siècle, fabrication Monbaerts.No longer availableDim. h: 21 cm - 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#558Een Chinese gemberpot van porselein met veelkleurig decor van bloeiende takken en tekst. Gedraaid houten deksel. Met houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de branches fleuries et texte. Couvercle en bois tourné. Avec socle en bois.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.
Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327Hutschenreuter, BavariaEen zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#193Val Saint-LambertEen grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#391Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#364“Vrouwelijk naakt met windhond”. Een lithografie naar Kyck door Ward.
"Nu féminin avec lévrier". Une lithographie d'après Kyck par Ward.No longer availableDim. 22,5 cm x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#468Vier diverse borden van blauw en wit porselein. China, tijdperk Qinglong.
Quatre assiettes diverses en porcelaine bleue et blanche. Chine, époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150

