#631
Een Chinees juwelenkastje met jade plaquettes.
#431
#317Val St. Lambert
Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Gemerkt.
#406
Een oorstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
#161Loys Potet
“Le Combat.” Beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
#186
Een rijkelijk gebeeldhouwde eikenhouten jachtvitrine met leggers naast de gevitreerde deuren en onderaan twee kwartronde deuren naast twee paneeldeuren en met vier laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen, vruchten en jachtbuit.
Une vitrine de chasse en chêne richement sculpté avec des étagères à côté des portes vitrées et en bas deux portes en quart de rond à côté de deux portes à panneaux et avec quatre tiroirs en ceinture. Le tout décoré de têtes de lion, fleurs, fruits et butin de chasse.No longer availableDim. 267 x 210 x 56 cmEstimate: € 400/600 -
#141
#455
Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
#110
Een 18 K geelgouden slavenarmband. Geblutst.
#483
Een afrikaans houten voorouderbeeld.
#27
Een dekselpotje van creamware met een meerkleurig decor van een scène met Christus en binnenin een bijbelvers in het Nederlands, gedateerd 1805. Staffordshire, begin XIXe eeuw.
Un pot à couvercle en crème avec un décor multicolore d'une scène avec le Christ et à l'intérieur d'un verset de la Bible en néerlandais, daté de 1805. Staffordshire, début du 19e siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120