#694
#451Kinkozan Satsuma
Een paar Japans porseleinen Kinkozan Satsuma vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt. Meiji periode.
Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.
#457
‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150/200 -
#524
Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.
#280Rado Switzerland
#46
Een massief eiken hallbank/koffer met armleuningen.
#34Paul Smolders
‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.
#217
Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
#510
Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
Two pairs of 14K yellow gold earrings set with opal.No longer availableDim. 6,28 gEstimate: € 80/120 -
#11
#95