#526Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde. Verschenen. Kashmir.
#360Een broche en een paar oorbellen.
#433Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.
Paire de vases en verre, portés par une paire de personnages en zamak polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 160 -
#206Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.
Un ours en faïence émaillée rouge dessiné par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 45 -
#632Etienne Le ComptePeriod: °1931“Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.
“Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#665Een designvaas van rood en zwart geglazuurd aardewerk.
Vase design en faïence émaillée rouge et noire.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Twee meerkleurig porseleinen beeldjes. XVIIIe en XIXe eeuw.
Deux figurines en porcelaine multicolore. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. H. 14 & 12 cmEstimate: € 65 / 80 -
#460Een ring 18 K in drie kleuren goud bezet met een drie briljanten.
Une bague 18 kt en or trois couleurs sertie de trois diamants.No longer availableDim. 4,6 gEstimate: € 380 / 420 -
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 120 / 200