#75
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#188
#533Richard Gurney & Thomas Cook
Sterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700/900 -
#390
Een vergrootglas met handvat van schaapshoorn.
#7
Een lot aardewerk, bestaande uit twee schotels en een vaas in Iznikstijl.
#670
Een eikenhouten hoekconsole.
#699
Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.
#109
L'Alchimiste . Huile sur toile. Sans signature. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#389Jan VanrietPeriod: °1948
#428
Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
#246
Een driezitsbank van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
#53
Een maquette van een vissersboot.
Une maquette d'un bateau de pêche.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 60/100