Other lots in this auction
-
#546Samuel MartiPeriod: 1922 -
Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 1400/1600 -
#376
Een Indische salontafel met inlegwerk.
Une table basse indienne en marqueterie.No longer availableDim. 102 x 51 cmEstimate: € 320/360 -
#124Jean-François Taelemans
“Ferme Flamande - Le jour des pauvres”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1915.
"Ferme Flamande - Le jour des pauvres". Huile sur toile. Signée et datée 1915 au dos.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 220/250 -
#545Imperial
Een driedelig klokstel van koper en albast gedecoreerd met hanenkoppen en zamakken saters, kandelaars met zeven lichtpunten.
Garniture de trois pièces en cuivre et albâtre à décor de têtes de coqs et de satyres en régule, bougeoirs à sept points lumineux.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 400/600 -
#329Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie houtskooltekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Série de trois dessins au fusain sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/70 -
#40
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants et de rubis d'un poids combiné d'environ 0,45 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 500/550 -
#639
Een reeks van drie ingekaderde kunstfoto’s.
Une série de trois photographies d'art encadrées.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#474Luce VersluysPeriod: °1912
“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage avec plan d’eau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 150/200 -
#410
Een grote aardewerken vaas uit de sixties. Gemerkt W. Germany.
Un grand vase en faïence des années soixante. Marqué W. Allemagne.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 50/60 -
#378
“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
"L'étreinte". Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#91
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#447
Gemberpot van Chinees blauw en wit porselein. Met porseleinen deksel. Lichte randslijtage.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50/80