Other lots in this auction
-
#86
Een driedelig salongarnituur, bestaande uit een driezitsbank en twee fauteuils. Het geheel rijkelijk uitgewerkt met gebeeldhouwde bloemen.
Un ensemble de salon trois pièces, composé d'un canapé trois places et de deux fauteuils. L'ensemble est richement décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 115 x 180 cmEstimate: € 500/800 -
#230
Een 18 K grijze gouden ketting met hartvormige hanger van 18 K witgoud bezet met een briljant van +- 0,20 ct. en een gele saffier van +- 2,15 ct.
Un collier en or gris 18 carats avec un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 carats serti d'un diamant de +- 0,20 ct. et d'un saphir jaune de +- 2,15 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000/1200 -
#663
Een obeliskvormig sierstuk van kleurloos glas.
Un objet décoratif de verre incolore en forme d'obélisque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/80 -
#490
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 76 x 180 x 95 cmEstimate: € 200/300 -
#283
Een paar porseleinen bloempotjes met wit reliëfdecor van palmbomen op blauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.
Paire de pots de fleurs en porcelaine à décor en relief blanc de palmiers sur fond bleu. Marqué en bas. L'un avec éclat au bord.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 90/100 -
#482Charles Jacobs
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 300/400 -
#140
Een 18 K witgouden hanger bezet met vier briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de quatre brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 650/750 -
#147
Twee broodbordjes en een aspergetang van massief zilver. Makersmerk Wolfers.
Deux assiettes à pain et des pinces à asperges en argent massif. Poinçon de maître Wolfers.No longer availableDim. 767,12 g Ø 20,5 cmEstimate: € 180/240 -
#174Willem GeetsPeriod: 1838 - 1919
“De koperpoetster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1906.
Le polisseur de cuivre. Huile sur panneau. Signée et datée 1906.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 750/1000 -
#89L. Lucas
“De druivenverkoopster”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Op te frissen.
La marchande de raisins. Peinture à l'huile sur toile. XIXème siècle. A rafraîchir.No longer availableDim. 48 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#35
Een paar 18 K geelgouden trouwring.
Une paire d'alliances en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,37 gEstimate: € 130/150 -
#550
Een eikenhouten staande klok in Bretoense stijl met gebeeldhouwde bloemen- en plantenmotieven.
Une pendule en chêne de style breton avec des motifs floraux et végétaux sculptés.No longer availableEstimate: € 200/250