#331NachtmannEen vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#445“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
#588Een lot glazen, waarbij zes wijnglazen en een champagnefluit met groene en oranje voet en met bijpassende karaf. Bijgevoegd tien geel glazen roemers. (eén met randschilfer)
Lot de verres, dont six verres à vin et une flûte à champagne avec des bases vertes et orange et avec carafe assortie. Dix verres jaunes sont ajoutés (dont un avec éclat au bord)No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#402Zendel“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#683Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
#216Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.
#248Een terrine op schotel van Straatsburgs aardewerk. Vroeg XIXe eeuw.
Une terrine sur soucoupe en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#76Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
#313Art nouveau coupe met fazant.
“Paysage agricole”. Technique mixte sur papier. Monogramme. Quelques taches.No longer availableDim. 27 x 42 cmEstimate: € 80 / 120