#38
“Poëzieles”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#53
Een maquette van een vissersboot.
#99
“Tempeliers bij een houtvuur”. Olieverf op koper. Duitse school(?), XIXe eeuw.
Templiers au feu de bois . Huile sur cuivre. Ecole allemande (?), XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#502
“Portret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
Portrait . Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#412
“Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.
Nu assis . Dessin à la craie bleue. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#651
Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.
Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#280
Een parelcollier met drie rijen parels en een zilveren slot.
#236
Drie stroken Oosters patchwork met personages.
Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
#529
Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.
#343
Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 50/80 -
Couple jouant aux échecs . Un groupe de biscuit multicolore. Probablement italien. Intact.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35/45