Other lots in this auction
-
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 135 cmEstimate: € 40 / 50 -
#357Vier bronzen beeldjes met Boeddhistische godheden. Waaronder Hotei, een kleine Guanyin enz.
Quatre statuettes en bronze représentant des divinités bouddhistes. Dont Hotei, un petit Guanyin, etc.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#235Een regulateur in houten kast met glas in lood.
Un régulateur dans une caisse en bois avec vitrail.No longer availableDim. 75 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Een kalebas met lederen riem en versierd met kraaltjes van de Masaï, Kenia.
Une gourde avec une ceinture en cuir et décorée de perles des Maasai, Kenya.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#43Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Rand bijgeslepen.
Plat octogonal en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Bords rognés.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#20Een 14 karaats geelgouden vingerhoed bezet met turkoois. In originele doos.
Dé à coudre en or jaune 14 K serti de turquoise. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 180 / 250 -
#59Maurice HagemansPeriod: 1852 - 1917“Vissershaven”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Port de pêche”. Une aquarelle. Signée et datée 1881.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#322Twee ingekleurde antieke gravures:- “Le Château Royal de Versailles du côté de l’Avenue de Paris”.- “Vue de la Maison Royale de Somerset avec l’église de St. Marie dans le Strand Londres.
Gravures anciennes bicolores : - Le Château Royal de Versailles du côté de l'Avenue de Paris. - Vue de la Maison Royale de Somerset avec l'église de St. Marie dans le Strand de Londres.No longer availableDim. 25,5 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#55Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#148Een 800‰ zilveren groenteschaal met deksel. Gemerkt van Delheid. 1222,7 gram.
Un légumier en argent 800‰ avec couvercle. Marqué par Delheid. 1222,7 grammes.No longer availableDim. 12 x 31 x 22 cmEstimate: € 400 / 500

