#177Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt, hoorns en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et martelé décoré sur fond noir. Au sommet du casque convexe une pointe quadrangulaire, des cornes et deux porte-aigrettes et à l'arrière une cotte de mailles. 19e siècle .No longer availableDim. h: 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 450 / 650 -
#36Een gefineerd bijzetkastje in Régencestijl.
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#121LonginesEen reiswekkertje met Sterling zilveren kast. In origineel etui.
#175Een paar Adamstijl kandelaars in de vorm van korinthische zuilen. Sterling zilver, met makersmerk en gehaltemerk 0,925‰.
Paire de bougeoirs de style Adam en forme de colonnes corinthiennes. Argent sterling avec poinçon de maître et de titre 0,925‰.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 500 / 600 -
#555Een hert van brons. Azië.
Un cerf en bronze. Asie.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 180 / 220 -
#224De Meyer“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#499“Compositie 774”/ Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Canards sauvages. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 48 x 61 cmEstimate: € 60 / 100