#157“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.
#39E. Orban“Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Vue sur la forêt. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#682Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
#569Een designvaas van rood Muranoglas.
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#78Een paar metalen eenden.
#373Houten beeldje van een vrouwenfiguur. Indisch werk. Op een stenen sokkel.
#258Een paar porseleinen hoornvazen, versierd met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.
Paire de cornets en porcelaine, décorés de décors de paysages peints à la main et de motifs dorés. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#559Drie Japanse bronzen beeldjes.
#84Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Ma maman” & “Mon papa”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd 1987.
“Ma maman” & “Mon papa”. Huile sur panneau. Tous deux signés et datés 1987.No longer availableDim. 65 x 50 & 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Een gefineerd ovaal bijzetmeubeltje met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
Meuble d'appoint ovale en placage avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. 83 x 47 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.No longer availableEstimate: € 200 / 240