#144V. Placquet“De Graaf van Halfvasten bij de kinderen op school”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar het origineel van Ferdinand De Braekeleer. Kleine perforatie.
“Le Comte du Demi-jeûne avec les enfants à l'école”. Huile sur toile. Signée. D'après l'original de Ferdinand De Braekeleer. Petite perforation.No longer availableDim. 105 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#477Theodoros PapayannisMassief bronzen vredesduif. Exemplaar 5 van 30.
#200Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,03 ct. White D en E SI2. Met certificaat.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,03 ct. Blanc D et E SI2. Avec certificat.No longer availableDim. 1,27 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#37Goebel, Germany“Kammersänger”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 131.
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
#140Een paar 18 K wit en geelgouden trouwringen.
#153Een driedelige art deco schouwklok in meerkeurig marmer en onyx.
Deux carreaux persans rectangulaires en faïence polychrome à motif d'oiseaux.No longer availableDim. 24 x 10,5 cm x 2Estimate: € 40 / 50