#454“Figuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#126Een kwartronde eikenhouten hoekkast met een lade onder twee gemoulureerde deuren, versierd met ingelegde stermotieven.
Encoignure en quart de rond en chêne à tiroir sous deux portes moulurées, à décor d'incrustations d'étoiles.No longer availableDim. 172 x 113 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#366Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#608Een zittende Boeddha van Satsuma aardewerk.
#615Een uit drie delen opgebouwde pagode van gesculpteerd jadeiet.
#588Een lot glazen, waarbij zes wijnglazen en een champagnefluit met groene en oranje voet en met bijpassende karaf. Bijgevoegd tien geel glazen roemers. (eén met randschilfer)
Lot de verres, dont six verres à vin et une flûte à champagne avec des bases vertes et orange et avec carafe assortie. Dix verres jaunes sont ajoutés (dont un avec éclat au bord)No longer availableEstimate: € 40 / 70