Other lots in this auction
-
#531Een fijn gebeeldhouwd kalkstenen hoofd met hoofdtooi uit het Oude Rijk van Egypte. Ca 2200 v.C.
Une tête de calcaire finement sculptée avec une coiffe de l'Ancien Empire d'Égypte. Vers 2200 avant JC.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 650 / 1000 -
#99“Tempeliers bij een houtvuur”. Olieverf op koper. Duitse school(?), XIXe eeuw.
Templiers au feu de bois . Huile sur cuivre. Ecole allemande (?), XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#558Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#691Een sobere houten schildersezel.
Un chevalet sobre en bois.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 80 / 100 -
#598Een verguld smeedijzeren luchter, versierd met porseleinen bloemen.
Un lustre en fer forgé doré à décor de fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#465Een ronde zilveren schotel met geaccoleerde rand. Tsjechoslowaakse keuren. Vijfde gehalte, 800‰. 1929 - 1942. 845 gram.
Un plat rond en argent avec un bord en accolade. Poinçons tchécoslovaques. Cinquième année, 800 ‰. 1929 - 1942. 845 grammes.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 350 / 400 -
#32Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Leieoever”. Litho. Gesigneerd door Hebbelinck, en genummerd 141/350 buiten de plaat.
La Rive de la Lys . Lithographie. Signée par Hebbelinck et numérotée 141/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#390Een vergrootglas met handvat van schaapshoorn.
Une loupe avec un manche en corne de mouton.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#174Louis Marie Hippolyte DingemansPeriod: °Antwerpen 1885 - ?“Koe met kalf aan de drinkplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Vache au veau au bord de l'abreuvoir . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 200 / 250 -
#450Een lot zilver, bestaande uit een Sterling zilveren schotel, een 835‰ sauskom en een 830‰ kom.
Un lot d'argent composé d'un plateau en argent sterling, d'une saucière de 835 ‰ et d'un bol de 830 ‰.No longer availableDim. 1305 gEstimate: € 400 / 500 -
#574Charles Bardet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Twaalf 800‰ zilveren oestervorkjes en zes zilveren theelepeltjes. In originele etuis.
Douze fourchettes à huîtres en argent de 800 ‰ et six cuillères à café en argent. Dans les étuis d'origine.No longer availableDim. 335 gEstimate: € 120 / 160

