Other lots in this auction
-
#54“Stilleven met klaprozen en pruimen”. Olieverf op paneel.
Nature morte aux coquelicots et prunes . Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 31,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#697MajakEen Russische bureauklok met kristallen rand. “Made in USSR.”
Une horloge de bureau russe avec un bord en cristal. Fabriqué en URSS.No longer availableDim. h. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#549Nadine Van LierdePeriod: °1941“Zittende naakt”. Een kleurentekening. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Nu assis . Un dessin en couleur. Signé et daté '65No longer availableDim. 61,5 x 37,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#417Een paar dierenfiguurtjes van Chinees porselein.
Une paire de figurines d'animaux en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 65 / 75 -
#251Royal DuxEen sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 260 -
#67Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad, gemerkt ‘William Adams, Sheffield’.
Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté. Sur un plateau, marqué William Adams.No longer availableDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#533Richard Gurney & Thomas CookSterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700 / 900 -
#50CartierEen klein reisklokje in origineel etui. Met certificaat.
Une petite horloge de voyage dans son étui d'origine. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#35Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de 0,16 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 300 / 350 -
#386Een plantenbak van wortelnootfineer in Chippendalestijl.
Une jardinière en placage de racines de style Chippendale.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120

