Other lots in this auction
-
#603Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#126Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#44Frans DillePeriod: 1909 - 1983“Violiste met rozen in een landschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1977. Drieluik.
Violoniste aux roses dans un paysage . Lithographie. Signée et datée 1977. Triptyque.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#374Rémy Cornelissen“De strijdwagen”. Litho. Gesigneerd, genummerd 12/15 en met opdracht buiten de plaat.
The Chariot . Lithographie. Signée, numérotée 12/15 et avec dédicace à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#326Een eikenhouten gatelegtafel.
Une table gateleg en chêne.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#538Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150 / 200 -
#542Yo Vercauteren“Vrouwen in lingerie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘99 en genummerd 1/3 buiten de plaat.
Femmes en lingerie . Une lithographie. Signée, datée '99 et numérotée 1/3 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 58 x 35,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#314Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-19812 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat en met droogstempel:- “Melkmeisje”. (12,5 x 9,5 cm)- “Poort naar Antwerpen”. (21 x 16,5 cm).
2 gravures, toutes deux signées à l'extérieur de la planche et en relief: - Laitière . (12,5 x 9,5 cm) - Porte d'Anvers . (21 x 16,5 cm))No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#381Een Kukri in lederen schede en een Laplandse dolk met benen schede en handvat
Un Kukri en étui de cuir et un poignard de Laponie avec étui et poignée en os.No longer availableDim. l: 33 & 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#662Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Sloep op de oever”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Chaloupe au bord de l’eau . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#166Een tweeledig mahoniehouten meubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren. Op te knappen.
Un meuble en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir en bas et deux portes grillagées en haut. Peut être rénové.No longer availableDim. 240 x 140 x 56 cmEstimate: € 40 / 80 -
#238Een geciseleerd geelkoperen eetketeltje met deksel. Houten handvaten en handvat. Helemaal versierd met guirlandes, personages en kalligrafie. Op drie pootjes. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une marmite en laiton ciselé avec couvercle. Poignées en bois et poignée du couvercle. Entièrement décorée de guirlandes, de caractères et de calligraphie. Sur trois pieds. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80

