Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,46 ct.

Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,46 ct.

Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de 0,46 ct.
Dim. 2,68 g
SKU: 2505210240.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 380 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #529

    Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.

    Un collier en or jaune 18 carats avec plaque de baptême. Marguerite 23 01 1917.
    No longer available
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Drie kleine dameszakhorloges met 18 K. geelgouden kasten en witte geëmailleerde wijzerplaten. Te reviseren.

    Trois petites montres de poche pour femmes en or jaune 18 K. Cadrans en émail blanc. A reviser.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #17

    Een juwelenkistje van meerkleurig porselein in de vorm van een hondje op kussen. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à bijoux en porcelaine multicolore en forme de chien sur un oreiller. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #275

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten, markiezen en een baguet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 K sertie de brillants, de marquises et d’une baguette ayant un poids total de ca 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #123
    L. Claus

    “Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.

    Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #112
    Georg Claessens

    “Kerkinterieur”. Een pastel. Gesigneerd en Leuven 19...

    Intérieur d’église . Un pastel. Signé et Leuven 19 ...
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #681
    Amphora, Austria

    Een sierjardinière van meerkleurig porselein, geflankeerd door twee meisjes. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière décorative en porcelaine multicolore, flanquée de deux filles. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #277

    Een gestileerd modern kruisbeeld met Christus en Heilige geest in de stijl van Dali.

    Un crucifix stylisé moderne avec le Christ et le Saint-Esprit dans le style Dali.
    No longer available
    Dim. 51 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177

    Een driedelig porseleinen kaststel met romantische decors in cartouches, omlijst met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond.

    Une garniture en porcelaine trois pièces aux décors romantiques en cartouches, encadrée de motifs dorés et sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 36 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #473
    Lolo Palazzo

    Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.

    Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #424
    Renaat Meris (?)

    “Aankondiging van de winter” Gravure. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.

    Annonce d'hiver Gravure. Signée et numérotée 7/15 hors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #630
    Vedette

    Een regulateur in notenhouten kast.

    Un régulateur dans un boîtier en noyer.
    No longer available
    Dim. l: 64 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More