#637Een liggende Thaise Boeddha van verguld hout.
#692Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#363Een gietijzeren schedel met scharnierende onderkaak.
#269A. Peeters“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#154Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Stilleven met stoofperen en -appelen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux poires et pommes. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#452“Oriëntalistische scènes”. Een reeks van drie tekeningen. Draagt handtekening.
#56Een gefineerd toilettafeltje met twee vakjes naast een opklapbare spiegel en met een uitschuifbaar blaadje en een lade in de gordel.
Une coiffeuse en placage avec deux compartiments à côté d'un miroir qui s'ouvre et un plateau coulissant et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
Les campeurs . Gravure. Signée et numérotée B1 / 15 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 35 / 45