#580Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
#613“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#187Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#570Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
#38“Poëzieles”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#679Pascal Somon“Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat. 1993.
#658Een antiek Chinees houten theekistje en een gelakt Japans juwelenkistje.
#41Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
#694MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
#586Een partij papiergeld uit diverse landen, gebruikte staat. België, Frankrijk, Engeland, Canada, Italië en een gevarieerd aantal Duitse biljetten vanaf einde XIXde eeuw tot en met Notgeld en Reichsmarken.
Lot de papier d’argent de différents pays, état usé. Belgique, France, Angleterre, Canada, Italie, ainsi qu’une partie de billets allemands dès le XIXe siècle jusqu’aux Notgeld et Reichsmarken.No longer availableEstimate: € 50 / 80