#30Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#536Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.
#553Buffelhoorns op bovenste fractie schedel.
#157Een houten juwelendoosje met in het deksel een handgeschilderd miniatuur op ivoor.
#155Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
#680Een armstoel en voetbankje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
#413Een staande Quan Yin van gesculpteerd speksteen.
#18Een Schots personage van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
#146Tillens à BruxellesEen staande klok met gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk van diverse, deels zwartgelakte houtsoorten en wortelnootfineer. Het werk met carillonmechanisme. Eén venstertje manco. In werkende staat, maar te reviseren. Enkele kleine manco’s aan de kast. XVIIIe eeuw.
#696Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#68Een paar zeshoekige metalen lantaarns.
Une paire de lanternes métalliques hexagonales.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#347Een geuten kolenbak.
Un seau à charbon.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 40 / 50