#257Royal Dux“De houtsprokkelaarster” Polychroom aardewerken beeld. Gemerkt met roze driehoek.
« La Ramasseuse de Bois » Sculpture en faïence polychrome. Marquée d'un triangle rose.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527Boch Frères KeramisEen grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
#490Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
#411Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#621Merlini“Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.
#222A. Staquet“Landschap”. Aquarel. Gesigneerd
#486Oosters handgeknoopt tapijt wol.
#551Een Indisch verguld houten sierstukje met dansende Shiva (XIXde eeuw) en een rococo sierstuk van gebeeldhouwd notenhout met rocaillemotief (XVIIIde eeuw).
Un ornement indienne en bois doré représentant Shiva dansant (XIXème siècle) et un ornement rococo en noyer sculpté à motif rocaille (XVIIIème siècle).No longer availableDim. L: 22-42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.