#543Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.
#499“Compositie 774”/ Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
“Composition 774”/ Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 180 / 220 -
#386Twee handgeknoopte wollen karpetjes.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#50Een 14 karaats geelgouden schakelketting met hanger.
Collier à maillons en or jaune 14 carats avec pendentif.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 270 / 350 -
#576Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#198Een houten wandelstok met een olifantenhoofd als handvat.
#25Een vis van wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
#114“Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.
“Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.No longer availableDim. 72 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#66Een ronde Engelse boekenstandaard.
Un présentoir à livres anglais rond.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60