Other lots in this auction
-
#608Een zittende Boeddha van Satsuma aardewerk.
Un Bouddha assis en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 33cmEstimate: € 50 / 80 -
#440Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale briljant +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une taille brillant centrale +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#355“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#233Hombergen, AnversEen kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Petite pendule de cheminée en bois de style Louis XV, ornée de garnitures en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613Een paar kleine kraagvaasjes van Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Met bronzen voet.
Paire de petits vases à col en porcelaine de Chine, à décor de fleurs. Avec socle en bronze.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#292Alle ZoethoutPeriod: 1906 - 1957“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
“Vue du moulin à vent”. Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#287Val Saint LambertEen getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.
Vase torsadé en cristal de couleur rouge cerise. Marqué en bas, Val St. Lambert.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#278Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.
Théière en porcelaine avec une monture en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#553Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Bij De Beek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 65 / 75 -
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30 / 50 -
#658GoebelDrie porseleinen beeldjes van het merk Goebel. “Hitchhiker, Skier Winter Pleasure en Guitar Player Girl. Gedateerd 1971.”
Trois figurines en porcelaine de la marque Goebel. 'Hitchhiker, Skier Winter Pleasure et Guitar Player Girl. Datées 1971.'No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 130

