Other lots in this auction
-
#302
Een paar tegeltableaus naar werken uit de XVIIe eeuw.
Une paire de tableaux de carreaux d'après des œuvres du XVIIe siècle.No longer availableDim. 40 cm x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#85
Een paar langwerpige refterbanken van eikenhout.
Une paire de bancs de réfectoire allongés en chêne.No longer availableDim. L. 205 cmEstimate: € 200 / 300 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937
Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 72 x 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Gauwebergen
“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage aux bords de la Lys". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#311Val Saint Lambert
Twee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.
Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 7, 19 & 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#266
Een vierkant bijzettafeltje van eikenhout. Vier gedraaide poten met vernauwingen en met H-verbinding. XIXde eeuw.
Une table d'appoint carrée en bois de chêne. Quatre pattes tournées avec des étranglements et avec une entretoise en H. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 56 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Val Saint Lambert
Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#243Christofle
Een driearmige kandelaar in twee delen, gemerkt aan de voet. In originele doos.
Un bougeoir à trois bras en deux parties, marqué au pied. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134
“Herenportret omstreeks 1900 in fraai uitgewerkte kader. Bijgevoegd gehandtekende foto.
« Portrait de gentleman vers 1900 dans un cadre joliment détaillé. Photo signée jointe.No longer availableDim. 78 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#622David Hemadaze
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1991.
"Composition". Huile sur toile. Signée et datée 1991 au dos.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202
Een klein gepolychromeerd houten beeldje van een monnik met het Kind Jezus op de arm. Mogelijk nog XVIIIde eeuw. Een arm manco, slijtage.
Une petite figurine en bois polychrome d'un moine avec l'Enfant Jésus sur son bras. Peut-être XVIIIe siècle. Un bras manque, usures.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 100 / 120