#150Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,75 ct. HVSI.
Une alliance en or jaune 18 kt sertie de diamants blancs, jaunes et marron clair d'un poids combiné de +- 1,30 ct. Taille 54.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 550 / 600
#569Een klein houten meubeltje met open vak en een lade.
#502Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
#423Een sierschotel van Imariporselein.
#263Een gietijzeren wandplaquette met beeltenis van Maria met Jezus. Achteraan gemerkt.
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#429Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: animorphe kruiken, vaasjes enz.
#585Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel met marmeren blad. Chinees werk.
#368Königliche Porzellan-ManufacturZeven borden van wit porselein met een afwisselend en veelkleurig decor van vruchten. Rococovleugel, met bloementuilen en een reliëfrand met vergeet-mij-nietjes-guirlande. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. Eerste helft XXste eeuw.
Sept assiettes en porcelaine blanche à décor varié et multicolore de fruits. Aile rococo, avec bouquets de fleurs et bord en relief avec une guirlande de myosotis. Marquée en bas en bleu sous glaçure . Première moitié du 20e siècle .No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 80 / 120