Similar lots by type
-
#150Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,75 ct. HVSI.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,75 ct. HVSI.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#105Een 18 K geelgouden trouwring bezet met witte, gele en licht bruine briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. Maat 54.
Une alliance en or jaune 18 kt sertie de diamants blancs, jaunes et marron clair d'un poids combiné de +- 1,30 ct. Taille 54.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 550 / 600 -
#151Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000
Other lots in this auction
-
#29Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.
Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.No longer availableDim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241Twee verschillende bajonetten met metalen schede en houten greep. Vermoedelijk van Franse en Belgische afkomst.
Deux baïonnettes différentes avec fourreau en métal et manche en bois. Vraisemblablement d'origine française et belge.No longer availableDim. 38,5 & 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#328Een lot van drie stuks glaswerk, bestaande uit een grote parfumfles, een karafje met stop en een sodafles van Wagon Stenay.
Lot de trois pièces de verrerie, composé d'un grand flacon de parfum, d'une carafe avec bouchon et d'une bouteille de soda Wagon Stenay.No longer availableDim. h: 25 & 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
Un plat rond en métal blanc. Marqué.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 15 / 25 -
#204Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#234Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un haut miroir basculant de style Louis XVI en bois doré.No longer availableDim. 178 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434“Joodse bruiloft”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd MK.
Mariage juif. Technique mixte. Monogrammé MK.No longer availableDim. 28,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543ColmoreEen groen glazen designvaas.
Vase design en verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#62René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#663Drie oude glazen kruidenierspotten.
Trois vieux pots d'épicerie en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464Een notenhouten open boekenkast in Empirestijl met verguld bronzen monturen en op leeuwenpoten.
Bibliothèque ouverte de style Empire en noyer avec montures en bronze doré et pieds de lion.No longer availableDim. 175 x 111 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#115Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
Un collier de perles avec des perles d'eau douce rondes et plates.No longer availableEstimate: € 300 / 400

