Other lots in this auction
-
#624Bob StikkersPeriod: °1944“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 64/75 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée 64/75 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#16Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 47 x 107 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Twee verschillende eikenhouten zeteltjes, bekleed met groen kunstleder.
Deux sièges en chêne différents, recouverts de cuir artificiel vert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#593SchildkrötEen zwarte pop van kunststof. Gemerkt in de nek.
Une poupée en plastique noir. Marquée dans le cou.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Delvaux, BruxellesEen agendacover, model ‘Modula’, van oranje leder.
Une couverture d'agenda, modèle 'Modula', en cuir orange.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 140 / 160 -
#407“Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.
"Nel". Une tête en plâtre patiné. Signature peu claire en bas. D'après un exemple de Rik Wouters.No longer availableDim. 23,5 x 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#175Vier geschenkkoppen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw. We voegen er nog een langwerpige schotel van porselein aan toe. Eén kop met haarscheur.
Quatre tasses cadeaux en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle. Nous y ajoutons un plat allongé en porcelaine. Une tête avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#544Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#597Twee grote biscuit beelden van een herder en herderin met lammetje.
Deux grandes statues en biscuit d'un berger et d'une bergère avec un agneau.No longer availableDim. h: 67 en 72 cmEstimate: € 100 / 160 -
#383Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.
Un bénitier en forme de coquille, porté par deux anges. Porcelaine multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#309F.A. Dralans“Arabische man”. Een inkttekening. Gesigneerd.
"Homme arabe". Un dessin à l’encre. Signé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 35 / 40 -
#427Twee 0ost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Deux statuettes en bronze d'Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120

