#331
“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
#68
”Chasse et pêche”. Un lot de magazines reliés, années 1905-1910 en 5 reliures.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#524
“Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.
”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#520
Een 18 karaats geel gouden armband.
#341
Een art deco groepje met twee zamakken hondjes op voetstuk van onyx.
Un groupe Art Déco en régule de deux chiens sur socle en onyx.No longer availableDim. l: 31,5 cmEstimate: € 20/25 -
#570
Een ivoren slavenarmband.
#703
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
#174
Twee kleine koperen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
#236
Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
#597
Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
#645
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1000/1200 -
#156
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 160 x 65 cmEstimate: € 200/240