Other lots in this auction
-
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,45 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#537“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. 110 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#669Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#378Twee huisaltaartjes in vitrine, waarbij één met een voorstelling van de verschijning van Maria in Lourdes en één met de zweetdoek van Veronica.
Deux petits autels de maison dans une vitrine, dont un avec une représentation de l’Apparition de la Sainte Marie à Lourdes, l’autre avec une serviette de Véronica.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#183LouboutinEen lederen avondtasje.
Un sac de soir Louboutin.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#681Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#139Henri Jozef Pauwels“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 60 / 100 -
#542Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.
Une gravure africaine en bois.No longer availableDim. l: 102,5 cm; h: 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#19“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#769Alfred De Deken“Stilleven”. Plakkaatverf. Draagt een handtekening.
”Nature morte”. Gouache. Porte une signature.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).
Une statue en bois d’une femme. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 68,5 cmEstimate: € 50 / 70

