Other lots in this auction
-
#535Val St. LambertEen karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
Une carafe et trois verres en cristal de couleur.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#347Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Een reeks van zes Chinese gouachetekeningen op rijstpapier met personages.
Une série de six dessins chinois, gouache sur papier de riz.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Een houten wandelstok met een 800‰ zilveren handvat met gedreven decor.
Une canne en bois à manche en argent 800‰ et décor repoussé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#144“Portret van Jean Corneille Van Reuzel en Marie Isabelle Van Mieghem”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Beide herdoekt.
”Portrait de Jean Corneille Van Reuzel et de Marie Isabelle Van Mieghem”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Tout deux retoilées.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#15Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een parel.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une perle.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 300 / 350 -
#614“Compositie met zand en diverse verfsoorten”. Rond paneel. Draagt een handtekening.
”Composition, sable et peintures”. Un panneau rond. Porte une signature.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#775Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#766Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Un couloir turque en laine noué main.No longer availableDim. 260 x 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,51 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,51 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#378Twee huisaltaartjes in vitrine, waarbij één met een voorstelling van de verschijning van Maria in Lourdes en één met de zweetdoek van Veronica.
Deux petits autels de maison dans une vitrine, dont un avec une représentation de l’Apparition de la Sainte Marie à Lourdes, l’autre avec une serviette de Véronica.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#595Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50

