#739“Zomers markttafereel”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Scène de marché en été”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282“Binnenwater met brug”. Pastel. Draagt een handtekening: Isidore Opsomer.
#465Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
#60Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
#870Een enkele en twee paar koperen kandelaars
#150Een 18 karaats wit gouden takvormige halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.
Un collier en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,54 ct.No longer availableDim. 26,36 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#108“De buildrager”. Een bronzen beeld naar een werk van Constantin Meunier en met opschrift ‘Westerlund’.
#745“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.
#438Twee analoge fototoestellen. Met een oud statief.
#642Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
#38Een barometer op eikenhouten plank.
Un baromètre sur une planche en chêne.No longer availableDim. h: 111 cmEstimate: € 25 / 35