#733Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#573Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#188“De hand van Rodin”. Een beeld van groengepatineerd brons.
#299Jozef Pauwels“Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#794Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
#149Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op de Nete”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la Nethe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
”Jeune femme et ornement d’Egypte”. Une groupe en terre-cuite. Numérotée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#563Een Chinese wijze van gesculpteerd hout. Met metalen inwerkingen.
Un sage chinois en bois sculpté. Finitions en métal incrusté.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#308P. Boël, BruxellesTheodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#38Een barometer op eikenhouten plank.
#561Een theepot van Cantonporselein met een decor van personages, bloemen en vogels.
Une théière en porcelaine de Canton, figures , fleurs et oiseaux.No longer availableEstimate: € 120 / 140