#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,45 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#563Een Chinese wijze van gesculpteerd hout. Met metalen inwerkingen.
Un sage chinois en bois sculpté. Finitions en métal incrusté.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#35Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 500 / 600 -
Un encrier en faïence polychrome représentant Louis XIV. Sans récipients.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#847Een Chinese houten doos.
#859S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
#626IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#292Raymond Van Haeck“Stilleven met eierdopje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coquetier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#731Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
#825SitzendorfNapoleon en een bijna volledige reeks generaals in polychroom porselein. 17 stuks in totaal.
Napoléon et une série quasi complète de généraux en porcelaine polychrome. 17 pièces au total.No longer availableDim. ± 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#258“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
Une statue en bronze d’un pierrot et d’un chien.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 140 / 160