Other lots in this auction
-
#784Lampereur“Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.
”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#811Een polychroom aardewerken apotheekerspot. ‘Buglossi’. Schade aan de voet. Vroeg 19de eeuw.
Un pot de pharmacie en faïence polychrome. ‘Buglossi’. Dégâts au pied. début XIXème siècle.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#468“Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.
”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#461Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Vier vazen en een ijsemmertje.
Cinq pièces en verre et cristal rouge, dont quatre vases et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#70Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 260 / 300 -
#185Pierre PhilippeEen 18 karaats wit gouden horloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une montre en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. bruto: 62,22 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#402Een lot van drie gravures waaronder één XVIIde eeuws.
Un lot de trois gravures dont une du XVIIème siècle.No longer availableDim. 30 x 35 cm 20 x 27 cm en 12 x 22 cmEstimate: € 45 / 60 -
#821Een paar balustervazen van cloisonné op koper. Chinees werk. Enkele letsels.
Paire de vases balustres en cloisonné sur cuivre. Travail chinois. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#38Een barometer op eikenhouten plank.
Un baromètre sur une planche en chêne.No longer availableDim. h: 111 cmEstimate: € 25 / 35 -
#21Een inktstel van meerkleurig aardewerk in de vorm van Lodewijk XIV. Zonder recipiënten.
Un encrier en faïence polychrome représentant Louis XIV. Sans récipients.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#379“Poortje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Marten Melsen.
”Portail”. Techniques mixtes. Porte une signature: Marten Melsen.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#844K. Van de Velde“Vissersboten”. Pastel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Pastel. Signé.No longer availableEstimate: € 30 / 50

