Other lots in this auction
-
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490Een spiegel met lijst van gedreven messing in barokke stijl.
Un miroir à encadrement en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#452Een oude syphonfles. Gemerkt. Puro Seltzer BKLYN 58.
Une ancienne bouteille à siphon. Marque Puro Seltzer BKLYN 58.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#529Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#883Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.
Un bénitier avec un crucifix et une coupelle à hosties en laiton.No longer availableDim. h: 32 & 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#485Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en porcelaine polychrome à décor de geishas dans un jardin. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#848“La Saison, Journa illustré des dames”. Ingebonden jaargangen 1892-95. Band sletig.
”La Saison, Journal illustré des dames”. Reliures des années 1892-1895. Reliure usagée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#836Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 190 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#845Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#869Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40 -
#377Een houten deurtje in hoogreliëf versierd met een hoofd in de geest van de Punu maskers. Afrikaans werk.
Une petite porte en haut-relief en bois, décoration d’une tête dans l’esprit des masques Punu. Travail africain.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650 / 700

