#836Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#96Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
#699Een eikenhouten schouwspiegel.
#834Een Afrikaans wandpaneeltje met houtsnijwerk.
#893Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
#435Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.
Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.No longer availableDim. h: 19,5 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#306Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
#188“De hand van Rodin”. Een beeld van groengepatineerd brons.
#267Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
#59Leo Jordaens“Hooimijten” Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#822Francis Vaes“Abstracte windwijzer.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”Girouette abstraite”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 56,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60