Other lots in this auction
-
#84J. Verswijvel“Landweg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Chemin de campagne”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 48 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#370Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale citrine van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’une citrine ovale de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#224Georges Steel“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300 -
#290Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#851Desrosier, Limoges“Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.
”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.No longer availableDim. Ø: 25,5b cmEstimate: € 20 / 30 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale turkoois van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une turquoise centrale de ± 10 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#314“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
”Portrait d’une femme”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#643Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100 / 140 -
#412Alice Frey“Koppel op de heide.” Litho. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd.
”Couple dans les bruyères”. Une lithographie. Signée hors planche et numérotée.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87Twee houten voorouderbeeldjes. Songye (DRC).
Deux statues en bois représentant des ancêtres. Songye (RDC).No longer availableDim. H. 40 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#456Een goudgepatineerd houten presentatierekje voor een beeld.
Une étagère de présentation en bois à patine dorée pour une statue.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 40

