#250Omega
#597
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#117
Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
#759Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989
”Couple et agneau” & “Danseurs”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole, toutes signées.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458
Een Sint-Jozef met kind van meerkleurig biscuit. Onder stolp.
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#302Alex Van Cuyck
“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#567
Een antieke zittende Boeddha van brons.
#141
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300