#873“Sportwagens. Ale in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980.” Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.
#20Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.
#193Een driedelig klokstel van koper en onyx.
#834Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
#600Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct. en robijn cabochons in bloemenvorm van ± 33 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200 / 3500 -
#13“Sint Barbara” & “Sint Rochus”. Twee beeldjes van Naams porselein.
#15Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes en een centrale diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#519“Chinees vissersgezin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Chinees werk.
#243Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
#616GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 190 cmEstimate: € 180 / 240