Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
Dim. 4,02 g
SKU: 2506190090.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 130 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #431

    Een toiletstel van Limogesporselein.

    Une garniture de toilette en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #112
    Jacobs

    “Pierrots”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pierrots”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #741

    Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.

    Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #883

    “Kiel toen, Kiel nu...” &”Die van den Basseng”. Twee boeken m.b.t. Antwerpen.

    ”Kiel toen, Kiel nu…” & “ Die van den Basseng”. Deux livres en relation avec Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #675

    Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.

    Un bracelet esclave en argent. 925‰.
    No longer available
    Dim. 61 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #822

    Een lot van zeven XVIIIe eeuwse Franstalige boeken, waaronder vier delen van Homerus.

    Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de H
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #877
    h: 10 cm, b 20 cm

    Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.

    Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 35
  • #13

    “Sint Barbara” & “Sint Rochus”. Twee beeldjes van Naams porselein.

    ”Sainte Barbara” & “ Saint Roch”. Deux statues en porcelaine de Namur.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #875
    Vance

    “Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.

    ”Het Vonnis”. Edition de luxe “XIII”. Image avec signature. Couverture rigide.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #524

    “Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.

    ”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.
    No longer available
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #349
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.

    ”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.
    No longer available
    Dim. 25 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #271

    Een vroeg XIXe eeuws goudweegschaaltje in een met gebrand decor versierd kistje. Zes gewichtjes manco. We voegen er een tweede XIXe eeuws kistje aan toe.

    Une balance à or début XIXème siècle, décor brûlé sur le coffret. Six poids manquants. Nous ajoutons un deuxième coffret du XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More