Other lots in this auction
-
#427Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#856Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
Deux crapauds, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#790DelvauxEen halssnoer in hoesje en met origineel doosje.
Un collier dans un étui et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#820Een antieke lage eikenhouten tafel.
Une table basse antique en chêne.No longer availableDim. 52 x 116 x 60 cmEstimate: € 40 / 80 -
#113Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#692Jozef PeeterPeriod: 1895 - 1960“Vlakkencompositie”. Een linosnede. Gemonogrameerd en gedateerd ‘23 in de plaat, Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
”Composition de surfaces”. Une lino. Monogramme et datée ‘23 dans la planche.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#337Een Madonna van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
Une Vierge en ivoire africaine sculptée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue forestière”. Pastel sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#440Een zilveren ketting met hanger. 925 ‰ in originele doos met keuren en PM.
Une chaîne en argent avec un pendentif. 925‰. Dans son emballage d’origine et poinçons et PM.No longer availableDim. 21,40 gEstimate: € 40 / 80 -
#532Panamarenko“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
”Stekkedoos motor”. Un poster signée.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#537“Mannenfiguur” & “Vrouw met kind en kruik”. Twee lang gerekte bronzen beeldjes. Afrikaans werk
”Figure d’homme” et “Femme et enfant et une cruche”. Deux statues étirées en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 41 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 107 cmEstimate: € 40 / 60

