#511Een olielamp van Imariporselein met koperen voet en montuur en met een gesatineerde glazen coupe met een meerkleurig decor van vogels. Compleet met lampenglas.
Une lampe à huile en porcelaine Imari, pied en cuivre et montures, coupe en verre satiné, décor d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 50 / 60 -
#351Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
#355Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#320Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#620Een 18 karaats wit gouden ketting bezet met negen parels.
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
#506Een handgeknoopt wollen Mori-lopertje.
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#109“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd: De Pondt.
”Vue de la ville de Lierre”. Huile sur toile. Signée : De Pondt.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100