#225Een 18 karaats geel gouden slangvormige ring bezet met een diamant oude slijp en een robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague serpent en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille et un rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,97 gEstimate: € 500 / 600 -
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200 -
#192Jan Van HeelPeriod: 1898 - 1900“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
#480Een 18 karaats geel gouden armband bezet met granaat kralen.
#830Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
#351Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
#806Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
#392Een ovale Lodewijk XVI plak in creamware.
#865HergéNegen heruitgaven van Kuifje-albums in facsimile. Nieuwstaat met folie.
#254Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 66 x 82 cmEstimate: € 100 / 120