#94Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991“Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Intérieur de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#223Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
#245Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
#362“De Bist te Wilrijk”. Olieverf op paneel.
”Le Bist à Wilrijk”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 47,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#40Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#347Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.
Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379“Scène met vrouwen en paraplu’s” . Een lithografie. Gesigneerd Guy Cambier en genummerd 24/100 buiten de plaat.
”Scène de femmes et parapluies”. Une lithographie. Signée Guy Cambier et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#156Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 160 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#39Emile Muyens“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35 / 45 -
#795Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
Un lot de 18 petites statues en porcelaine chinoise. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100