#286Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
#838Chinees geomantisch kompas in etui.
Un compas chinois dans un étui.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#500Twee aan elkaar gemaakte 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances soudées l’une à l’autre en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#854Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#21SadlerEen Engelse porseleinen theepot. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une théière en porcelaine anglaise. Marque sous la base et numérotée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#839Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#4Een lot van acht foto’s met betrekking tot diverse Apollomissies, een eerstedaguitgave van de dag van de lancering van Apollo 14 en een mission report boekje van Apollo 15.
Un lot de huit photographies en relation avec plusieurs missions Apollo, une édition premier jour du jour de lancement d’Apollo 14 et un livret rapport de la mission Apollo 15.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#693Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#23Christofle FranceTwaalf verzilverd metalen onderleggers versierd met met verschillende zilverkeuren.
Un ensemble à pipe en faïence polychrome, comprenant un pot à tabac, un petit pot et un cendrier avec porte-allumettes sur un plateau. Création par Antoine Dubois. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 80 / 100