Other lots in this auction
-
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 303 x 197 cmEstimate: € 120 / 200 -
#749Pros Putteman“Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Nudité de jeunesse”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 78 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#46Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#368Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
Une jardinière en faïence bleue cobalt.No longer availableDim. L. 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#575Ivoren tandje, gezet in geel goud 18 ct.
Défense miniature en ivoire serti en or jaune 18 ct?No longer availableDim. 9,05 gEstimate: € 40 / 80 -
#144Jules DesutterPeriod: 1895 - 1970“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 50Estimate: € 200 / 300 -
#736Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
Deux carpettes Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 80 & 155 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen klepel en rond de wijzerplaat en het geheel versierd met marquetterie. Onder glazen stolp met eveneens gemarquetteerde basis. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage, battant en bronze doré , le cadran et l’ensemble décoré de marqueterie. Sous cloche et sur base en marqueterie. XIXème siècleNo longer availableDim. h: 48 cm / 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#489Hans BeersPeriod: Zevenbergen 1946“Vrouwelijk naakt met halsketting”. Een lithografie. In de plaat gesigneerd.
”Nu féminin avec collier”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#725Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,48 gEstimate: € 250 / 350 -
#902Twee verschillende messingen kandelaars, waarbij één barokke en één gemonteerd als staande lamp.
Deux candélabres différents en laiton, dont un Baroque et un monté en lampe.No longer availableDim. h: 142 & 83 cmEstimate: € 40 / 60

