Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
Dim. 4,02 g
SKU: 2506190090.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 130 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #210

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.

    Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,82 ct.
    No longer available
    Dim. 17,12 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #877
    h: 10 cm, b 20 cm

    Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.

    Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 35
  • #553

    Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.

    Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #190

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0
    No longer available
    Dim. 7,62 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #651

    “Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Cavalier à cheval”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm l: 75 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #806

    Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.

    Une grande et deux petites tables de salon, tablettes en verre.
    No longer available
    Dim. 130 x 70 cm en 70 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #755
    Pomellato

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,74 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #842

    Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.

    Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #794

    Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.

    Trois grands strombidae différents.
    No longer available
    Estimate: € 4060
  • #662
    Paul Joostens
    Period: 1889-1960

    “Sirenes”. Een studietekening. Potlood op papier. Met atelierstempel.

    ”Sirènes”. Une étude. Crayon sur papier. Avec estampe d’atelier.
    No longer available
    Dim. 24 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #469
    Oldrich Kulhanek
    Period: °1940

    “Eros 3”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 2009.

    ”Eros 3”. Une lithographie. Signée hors planche et datée 2009.
    No longer available
    Dim. 37 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #140

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. 23,23 g
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More