#406Vier mahoniehouten Regencystoelen.
#898Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 100 / 150 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#288H. Liebar“Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 60 x 38 cmEstimate: € 70 / 90 -
#591“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#462P. Smolders“Tamboer met papieren hoedje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Tambourin, chapeau en papier”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 36 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19“Achterpoort ( begijnhof Lier) “. Een ets getekend Rom. Malfliet en genummerd: 8/100 buiten de plaat.
”Arrière-porte (béguinage à Lier)”. Une eau-forte signée Rom. Malfliet et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#240Een 18 karaats geel gouden geweven ketting met hanger bezet met parels en turkoois.
Une chaîne tissée en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de perles et une turquoise.No longer availableDim. 31,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue forestière”. Pastel sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#487Een waaier van ivoor en kant.
Un éventail en ivoire et dentelle.No longer availableEstimate: € 60 / 100