#321Royal Zuid-Holland
#767
#121Val St. Lambert
Een rode kristallen vaas model Jupiter. Gekrast aan de hoeken van de voet.
#631
”Vieil homme et branche de Lotus”. Une statue en ivoire finement sculptée. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 (z.s.)Estimate: € 550 / 600 -
#426
#724
Een Indische tangka op zijde met diverse personages.
#789
“Interieur”. Een lithografie. Gesigneerd ‘Tessusin’(?)
#761
#527
Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.
#515
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#859
Een reeks van dertien moezelwijnglazen.
#773Broad Street Hill & Robert Hill & Co.
Een chapeau claque en twee vilten hoge hoeden. Engeland.
Un chapeau claque et deux hauts de forme en feutre. Angleterre.No longer availableEstimate: € 80 / 100