#802Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#113
Een paar boekensteunen met messingen paarden op onyxen sokkel.
Paire de serre-livres en forme de chevaux en laiton sur socle en onyx.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/130 -
#6
#243Christian Dior
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableDim. 88 x 87 cmEstimate: € 140/160 -
#577
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/240 -
#683Bily FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#17
Houten gewichtendoosje voor precisieweegschaal, compleet met pincet. XIXde eeuw.
Boîte à poids en bois pour balance de précision, complète avec pincette. XIXe siècle.No longer availableDim. 5 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#247Christofle
Een verzilverd metalen bestek met grote en kleine messen, vorken en lepels een vierdelig serveerbestek en een pollepel. In ménagère. Gemerkt.
#549
Een Belgische helm model 1914.
Casque belge modèle 1914.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#4
#311Ceramber
Een keramische vaas naar een ontwerp van Martin-Consuegra. Onderaan gemerkt.
#812L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100