Other lots in this auction
-
#72
“Le Robinson Suisse”. Een map met pentekeningen.
“Le Robinson Suisse”. Farde aux dessins.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#581
Een siervaas van blauwe wit Chinees porselein met een decoratie van Fo-honden.
Un vase decoratief en porcelaine de Chine bleue et blanc, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h.40 cmEstimate: € 420 / 480 -
#418
“Motorklassiekers” en “Het grote motorenboek”. Twee boeken. 1995, 1983.
”Motorklassiekers” et “ Het grote motorenboek”. Deux livres. 1995 et 1983.No longer availableEstimate: € 22 / 28 -
#443
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein gemonteerd als olielamp.
Un vase en porcelaine de Chine bleue et blanche montée en pied de lampe.No longer availableDim. h 38,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#487
“Moeder en kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Laos.
”Mère et enfant”. Une statue en bois sculpté. Laos.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404
Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.
Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#247
Een vergulde houten spiegel, versierd met leeuwenkoppen, een fruitmand en twee engelen.
Un miroir, cadre en bois doré, décoration de têtes de lions, un panier à fruits et deux anges.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 200 / 240 -
#324Louis De Saeger
“Bloemstilleven met schelpen.” Pastel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, coquillages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#143
Een aardewerken terrine van Gaspard Feraud, circa 1780. Gedecoreerd met kermisfiguren, bloemen en fabeldieren. Meerdere letsels waaronder een oude genaaide herstelling en randschade.
Une terrine en faïence par Gaspard Feraud, circa 1780. Décoration de personnages de foire foraine. Plusieurs dégâts, ancienne restauration et éclats.No longer availableDim. l 32 x b 21 x h 18 cmEstimate: € 160 / 180 -
#435
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#673
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van een personage op een brug.
Un vase balustre en porcelaine du Japon , décor polychrome et doré d’un personnage sur un pont.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#503
Een Chinese bloempot op sokkel.
Un pot à fleurs chinois sur socle.No longer availableDim. Ø 29,50 cmEstimate: € 130 / 150