#408Een reeks glazen van gekleurd kristal van Val St. Lambert, bestaande uit vijf rode en zes groene.
#662Georges DessaucyPeriod: °1951“Gastéropodine alanguie”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Gastéropodine alanguie”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#570Een rendiergewei met muurbevestiging. Beschadiging.
#539Octave PirletPeriod: 1914 - 1979“Landbouwer op de akker”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Latemse school.
”Fermier sur le champs”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole de Lathem.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#448Een olifant in wit porselein. Chinees werk.
#58Een lot van vier glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
Un lot de presse-papiers en verre avec des inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 6 - 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#706Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
#603Een houten tweedeurskast met gesculpteerde details en ijzeren monturen.
Une armoire à deux portes , détails sculptés et montures en fer.No longer availableDim. 155 x 120 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#801Een koedoeschedel op muurplaat.
#328Een houten studie-pop.
Une poupée d’étude en bois.No longer availableDim. h.37 cmEstimate: € 70 / 90 -
#522Pol MaraPeriod: 1920-1998“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd.
”Composition”. Une sérigraphie. Signée.No longer availableDim. 48 x 73 cmEstimate: € 100 / 180