Other lots by Pomellato
#755PomellatoEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#155PomellatoEen 18 karaats geel gouden ring bezet met een granaat ± 8 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade de ± 8 ct.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 800 / 1000
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#392Een ovale Lodewijk XVI plak in creamware.
#317Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
#779Karel Appel“Karel Appel en Henk Van der Vet in het atelier”. Een lithografie. Door beide kunstenaars gesigneerd buiten de plaat, gedateerd ‘82 en genummerd 22/90.
”Charles Appel et Henk Van der Vet dans l’atelier”. Une lithographie. Signée par les deux artistes hors planche, datée ‘82 et numérotée 22/90.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#16Een Empire nachtkastje met een deurtje, een lade en een grijs marmeren blad. Opnieuw te behandelen.
Une table de nuit à une porte, un tiroir et tablette en marbre gris. A restaurer.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 40 / 50 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 115 cmEstimate: € 35 / 50 -
#838Chinees geomantisch kompas in etui.
Un compas chinois dans un étui.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#60Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.
#356Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.
#744“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120