Other lots in this auction
-
#734Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Guenoux à ParisEen Lodewijk XVI pendule van wit marmer en verguld brons, versierd met leeuwenkoppen en getooid met een siervaas.
Une pendule Napoléon III en marbre blanc et bronze, décorée de têtes de lions et un vase.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#711Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 50 / 80 -
#845Een lot cloisonné op geel koper, bestaande uit een doosje in de vorm van een vlinder, een dekselvaasje, een paar balustervaasjes, een buikvaasje en een halsvaasje.
Un lot de cloisonné sur cuivre jaune, comprenant une boîte en forme de papillon, un vase à couvercle, une paire de vases balustre et un vase à col.No longer availableDim. h: 5 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521Een Japanse tafelspiegel in gebeeldhouwd houten houder. Achteraan met opschriften.
Un miroir de table japonais et support et bois sculpté. Dédicaces au dos.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Twee robijntjes en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,12 ct, deux rubis et deux perles.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#228Toussaint Le Noir à ParisEen verguld bronzen Lodewijk XVI wandklok z.g. cartel d’alcôve. Gemerkt op de wijzerplaat.
Cartel en bronze doré. Période Napoléon III.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#481Een lot van vier maskers in diverse uitvoeringen.
Un lot de quatre masques divers.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#195Baume & Mercier GenèveEen 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,12 ct. en met polsband van krokodillenleder.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,12 ct et un bracelet en cuir de crocodile.No longer availableDim. bruto: 19,14 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#96Een gebeeldhouwd notenhouten oorfauteuil in Régencestijl. Bijgevoegd een rol met dezelfde bekleding.
Un fauteuil en noyer sculpté style Régence. Nous ajoutons un rouleau de revêtement.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,44 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,44 ct.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#616Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 220

