#376
#890
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 5 ct.
#427Val St. Lambert
#877
Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
#240
Une paire de boucles d’oreilles spirales en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,72 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700 / 800 -
#470
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#575
Een snuffbottle van polychroom porselein met een decor van fantasiedieren. Deksel met scharnier, keurmerk ag Londen initialen van de maker S.M.
Un flacon dit ‘snuffbottle’ en porcelaine polychrome, décor d’animaux de fantaisie. Couvercle et monture aux poinçons de Londres, initiales d’orfèvre S.M.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#895
Een koperen luchtertje met drie glazen kappen.
#667
Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
#383
Een paar rederijvlaggetjes van de ‘South African Lines’.
#504
“Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.
Composition, surfaces planes”. Huile sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 43,5 x 46,5 cmEstimate: € 80 / 100