#415Een eikenhouten eendeurs kastje waarop een scribaan werd gemonteerd.
Une petite armoire en chêne à une porte, un scriban monté par dessus.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#840Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct. en een in briolette geslepen gele beril van 4,97 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct et un béryl taille briolette jaune de 4,97 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#63Een driedelig toiletstelletje van Luiks glas. XIXe eeuw.
Une garniture de toilette en trois pièces en verre de Liège. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#557Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#608“Geisha”. Een beeldje van gesculpteerd jade. In een doos.
”Geisha”. Une statue en jade sculptée. Dans une boîte.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#834J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#139Victor Van BerckelaerPeriod: 1913-1975“Huizen in de sneeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Maisons sous la neige”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#118“De korendraagster” & “De zaaier”. Twee bronzen beeldjes. Beide gesigneerd.
”La porteuse de blé” & “Le semeur”. Deux statues en bronze. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
#78“Herten”. Een groep van geglazuurd aardewerk in art decostijl. Achteraan gesigneerd ‘Lemanceau’.
”Cerfs”. Un groupe en faïence à glaçure, style Art Déco. Signature ‘Lemanceau’ au dos.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#680Een in markies geslepen diamant van 0,52 ct. Kleur H. SI1. Met HRD certificaat.
Un diamant marquise de 0,52 ct. Couleur H. SI1. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 950 / 1100