#489
Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.
#212Henry SchoutenPeriod: 1864 - 1927
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée et restaurée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#56
#695
Een paar 18 karaats tweekleurige gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or de deux couleurs 18 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 100 / 150 -
#605
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Een bloemenstruik met vogel van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje.
Un arbuste à fleurs et un oiseau en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#811
#403
Een lot van drie zwaardbajonetten van begin XXe eeuw, waarbij één met lederen schede.
Un lot de trois baïonnettes début XXème siècle, dont une avec fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#724
“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163
“De boogschutter”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
#95
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 19,27 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#107
Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.
Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100