Other lots in this auction
-
#556
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#530
Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
Une paire d’améthystes ovales ayant un poids total de ± 8,46 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#607
Een ivoren netsuké met voorstelling van drie mannen tijdens de lunchpauze. Onderaan gemerkt.
Un netsuke en ivoire, représentation de trois hommes durant leur pause-déjeuner. Marque sous la base.No longer availableDim. 4,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#370
Een lange parelsnoer met bijpassende oorbellen bezet met 18 karaats geel gouden tussenstukken en slot.
Un long collier de perles avec boucles d’oreilles assortie, sertie d’entre-pièces et fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africaine de divers personnages.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#830
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een fancy diamond van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#298
Een cassolette van beige marmer met verguld bronzen monturen.
Une cassolette en marbre beige, montures en bronze.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#837
Twee gemberpotten met een blauw op wit floraal decor, gemonteerd als lampen.
Deux pots à gingembre, décor floral bleu sur blanc, montés en lampes.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100 / 150 -
#455Raynaud, Limoges
Twee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#490Christofle
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit messen, lepels en vorken voor zes personen en negen koffielepeltjes. Bijgevoegd een groot rond dienblad.
Un service à couverts en métal, comprenant des couteaux, cuillères et fourchettes pour six convives et neuf cuillères à café. Nous ajoutons un grand plateau rond.No longer availableEstimate: € 270 / 300