Other lots in this auction
-
#756Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#399Zes lepeltjes en één suikerlepeltje versierd met rozentakjes van zilver. C.B. 835‰ en drie kleine zilveren lepeltjes van Delheid en zes van Stellamans.
Six petites cuillères et une cuillère à sucre à décoration de branches de rosiers en argent. C.B. 835‰No longer availableDim. 124 gEstimate: € 30 / 40 -
#212Prosper De Troyer“Stilleven met bloemen en appels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et pommes”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 43cmEstimate: € 200 / 300 -
#868Twee demonteerbare Masai speren.
Deux lances Masaï démontables.No longer availableDim. L: 238 cmEstimate: € 30 / 50 -
#584M.B.“Postes Pays-Bas.” Gemengde techniek op doek. Achteraan toeschrijving.
”Postes Pays-Bas”. Techniques mixtes sur toile. Dédicace au dos.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#528Een paar clowns van Murano glas.
Une paire de clowns en verre Murano.No longer availableDim. h ± 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring met bezet een centrale diamant van ± 0,92 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,92 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#82“Madonna”. Een antieke tapisserie in lijst achter glas. Onleesbaar gesigneerd.
”Madonna”. Une tapisserie antique encadrée et sous verre. Signature illisible.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#116Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#521Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
Un bol chantant en cuivre sur un socle en bois rouge patine dorée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#632Stefan Annerel“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een centrale robijn van ± 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et un rubis central de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 350 / 450

