#849
Zes moderne cognacglazen van Val Saint-Lambert. In de oorspronkelijke doos.
#766Amanaban
#750
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
#48Guerin
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. Decor 30-0R1.
Un vase en faïence belge à glaçure polychrome à décor d’oiseaux. Marque sous la base. Décor 30-0R1.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 40/50 -
#35
Une croix en argent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 250/350 -
#685Dinh Van
Een zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40/80 -
#524
“Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.
”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#497
Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
#518
Een grote woestijnroos.
#349Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#46
Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.
Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#713
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
Un buffet en chêne à deux portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 110 x 159 x 57 cmEstimate: € 180/220