Other lots in this auction
-
#276
Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.
Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.No longer availableDim. 153 x 103 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#482
Een paar paarden van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Deux chevaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.No longer availableDim. L. 22 cmEstimate: € 70 / 100 -
#137
“Johannes de evangelist”. Een gebeeldhouwd heiligenbeeld met hangconsole.
”Jean L'Evangéliste”. Une statue de Saint sculptée, avec console.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#271
Een langgerekte art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Vorm N725.
Un vase Art Déco étiré en faïence polychrome, décor floral. Forme N725.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#615Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 312 x 218 cmEstimate: € 180 / 240 -
#103
Een Franse schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat en twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée française en marbre vert et noir. Cadran émaillé. Avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362
“Maria an der Mauer”. Een oude gravure naar een werk van Albrecht Dürer. Gemonogrameerd en gedateerd 1514 binnen de plaat.
”Maria an der Mauer”. Une gravure ancienne d’après une oeuvre par Albrecht Dürer. Porte un monogramme et datée 1514 dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#493
Een Chinese wijze op ezel in Blanc de Chine.
Un sage chinois sur un âne en Blanc de Chine.No longer availableDim. h.23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#416
Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#329
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 35 / 45 -
#679Charles Peter Pitt
“Ely Cathedral”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd augustus 1891
”Ely Cathedral”. Aquarelle sur papier. Signée et datée août 1891.No longer availableDim. 34,5 x 23,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#627
Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.
Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200