Other lots in this auction
-
#27Een klein houten vitrinekastje met twee glazen leggers.
Une petite vitrine en bois à deux étagères en verre.No longer availableDim. 40 x 28 x 16 cmEstimate: € 50 / 100 -
#804Een gebeeldhouwde regulateur met bladermotief.
Un régulateur sculpté et motif de feuilles.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#809Een bronzen hanglantaarn.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 460 / 500 -
#68Een Franse schouwpendule van zwart marmer met een gegraveerd decor en met twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Slinger, sleutel en twee pootjes manco. Achterste glas gebarsten.
Pendule de cheminée française en marbre noir à décor gravé et avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Balancier, clé et deux petit pieds manquent. Verre à l’arrière cassé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282P. Kielsing“Bijbels tafereel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1864.
”Scène biblique”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1864.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#107Een oude metalen projector met een uitgebreide projectie glazen diaplaten. Enkele manco’s.
Un ancien projecteur en métal avec un assortiment de verres de projection. Quelques pièces manquantes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#762Een miniatuur damesprofiel van gesculpteerd ivoor in kadertje.
Une miniature de profile de dame en ivoire sculptée encadrée.No longer availableDim. h: 6 cm (zonder kader)Estimate: € 40 / 60 -
#573Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.
Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 300 / 350 -
#558Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vogels en bloemen. Restauratie aan het deksel en een grote barst bovenaan de vaas.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et oiseaux. Réparation au couvercle et dégât importante au dessus.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#289“Poesjes”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school.
”Chatons”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#136Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cmEstimate: € 180 / 240

