Other lots in this auction
-
#223
Een stenen wandfontein op voet met een putto met kruik op een schelpvormig bassin.
Fontaine murale en pierre sur piédouche au putto tenant une cruche sur bassin en forme de coquille.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 180/240 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180/240 -
#812
Een gazelleschedel met muurbevestiging.
Un crâne de gazelle avec une attache murale.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 100/150 -
#542
Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.
Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#775
Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 25/35 -
#359
Een art deco koffiestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje en een suikerpot. Op dienblad met hoornen handvatten.
Un service à café Art Déco en métal argenté, comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier. Sur un plateau à poignées en corne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#642Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#562Georges DessaucyPeriod: °1954
“Voulant la lune, elle se dessécha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Voulant la lune, elle se dessécha”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#317
Een messingen vuurkorf met bronzen haardijzer. Gedateerd 1774.
Un brasier en laiton et pare-feu en bronze. Datés 1774.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#751
Een Chinese doos van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van parelmoer. Lichte beschadigingen.
Une boîte chinoise en bois laqué noir avec incrustations en nacre. Petits dégâts.No longer availableDim. 9 x 30 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#692
“Luchtballon”. Een lithografie. Gemonogrammeerd en genummerd 36/500 buiten de plaat. Belgische school.
”Montgolfière”. Une lithographie. Porte un monogramme et numérotée 36/500 hors planche. Ecole Belge.No longer availableDim. 62 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#374
Een paar bronzen balustervormige cassolettes met rood marmeren voetstukken.
Une paire de cassolettes balustre, socles en marbre rouge.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/120