#492Jeanne Bieruma OostingPeriod: 1898 - 1994“Berglandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 400 / 600 -
#397Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#408Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
#355Pierre BalmainEen vergulde horloge in originele doos en certificaat.
#53Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#791Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
#112Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#301Vaas met vier oren van Vlaams aardewerk. Gemerkt Made in Belgium.
#462LiebigEen gemengd lot Chromo’s en postkaarten.
Un lot de Chromos et de cartes postales.No longer availableEstimate: € 40 / 60