Other lots in this auction
-
#530
Een Engelse schommelstoel, bekleed met gacapitoneerd groen leder.
Chaise à bascule anglaise recouvert de cuir vert capitonné.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#795
Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#231Rik SauterPeriod: 1885 - 1952
Een bronzen herenbuste op houten sokkel. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Buste d’homme”. Bronze. Sur socle en bois. Signé et daté 1919.No longer availableDim. h: 44 + 11 cmEstimate: € 300 / 400 -
#267
Een antieke messingen koetslamp (Vitaphare) en een kandelaar in renaissancestijl.
Lampe de carrosse en laiton (Vitaphare) et bougeoir de style Renaissance.No longer availableDim. h: 20 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#346
Een reeks van acht witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl met roze bekleding.
Suite de huit chaises à patine blanche de style Louis XVI à couverture rose.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 400 / 500 -
#56
Een paar wingbackfauteuils van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, de bekleding met vlinders en bloesems. Enkele vlekken.
Paire de fauteuils à oeillères en bois doré de style Louis XVI. Couvertures aux papillons et fleurettes. Quelques taches.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318
Een presenteerkader met twintig Belgische geldstukken van 50 centimes tot 250 Frank.
Cadre de présentation contenant vingt pièces de monnaie belges de 50 centimes à 250 francs.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#131Montjoye - Legras
Een siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#516Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#97
Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379
Een rotan salontafel. Sletig.
Une table basse en rotin. Usée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 50 / 80