Other lots by Dinh Van
-
#655Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#685Dinh VanEen zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40 / 80 -
#665Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
Deux bagues en argent. 925 ‰.No longer availableDim. 14,86 gEstimate: € 60 / 120 -
#695Dinh VanEen zilveren ring. 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 9,47 gEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#325Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#504“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#850Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een aardbeienschaal, een kruikje van ‘Vat 69’, een mandje, een schaaltje, een Onze-Lieve-Vrouw, een gedrukt miniatuurtje en een lampje.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant un plat à fraises, une cruche ‘vat 69’, un panier, un plat, une Vierge , une miniature et une petite lampe.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#58Een etui met twaalf zilveren dessertvorkjes. 800‰.
Un étui à douze fourchettes à dessert en argent 800 ‰.No longer availableDim. 217 gram brutoEstimate: € 40 / 60 -
#33Een Engelse hoge hoed van zwart vilt. Aangekocht bij Delvigne in Antwerpen. In (beschadigde) hoedendoos.
Un haut de forme anglais en feutre noir. Delvigne, Anvers. Dans une boîte à chapeau (dégâts).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#349Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80 / 120 -
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Chronomètre Andree.No longer availableDim. 84,49 gEstimate: € 600 / 800 -
#788Drie stuks aardewerk, waarbij een XVIIIe eeuwse kruik, een puddingvorm en een kookpotje.
Trois pièces de faïence, dont une cruche du XVIIIème siècle, un moule à pudding et une casserole.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40

