#789Twee wortels van koffieplanten.
#256Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#157DelvauxEen blauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 650 / 750 -
#192Johann Joseph HartmannPeriod: 1753 - 1830“Zicht op het Sint-Pieterseiland in het meer van Bienne”. Gouache op papier. Met onderschrift ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791.
”Vue sur l'île Saint-Pierre, lac de Bienne”. Gouache sur papier. Ecriture en dessous: ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791’.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 750 / 850 -
#790Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#736Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 100 x 96 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#8Bob De Moor“De raadselachtige Mr. Barelli”. Eerste uitgave. Ed. Lombard, 1956.
”De raadselachtige Mr. Barelli”. Première édition. Ed. Lombard, 1956.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#719Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
#696Een eikenhouten kloostertafel.
#56Een Louis-Philippe armstoel van mahoniehout. Bijgevoegd een recent mechanisch voetbankje en een rol extra bekleding.
Un fauteuil Louis-Philippe en acajou. Nous ajoutons un repose-pied récent et mécanique, ainsi qu’un rouleau de revêtement.No longer availableEstimate: € 80 / 100