#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Man met honden”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Homme aux chiens . Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#392Een Lodewijk XVI crapaud met grijsgelakt houtwerk. Oorspronkelijke bekleding (te vernieuwen).
Crapaud Louis XVI en bois laqué gris. Couverture d’origine (à remplacer).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#722Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#123Een sierkruik van verguld koper en aardewerk met handgeschilderd romantisch decor.
Cruche en cuivre doré et faïence à décor romantique peint à la main.No longer availableDim. h 77cmEstimate: € 40 / 60 -
#343Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#399Een notenhouten salontafeltje met glazen blad.
#670Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
#125Een 18 karaats geel gouden munt gemonteerd als oorbel. George V, 1913.
#775Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.