#761Een vintage kunststof hanglamp. Jaren ‘60.
#496Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
#63Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
#353Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
#408Rond rokerstafeltje van getorst eikenhout met gegraveerd koperen blad.
#236Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage.No longer availableDim. 104 x 112 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#590Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233“Sint Jozef”. Een gepatineerd houden kerkbeeld.