Other lots in this auction
-
#529Drie Japanse houtsneden in kleuren. Voorstelling van geisha’s. Einde XIXde eeuw. Enkele vlekken.
Trois gravures sur bois japonaises en couleurs. Représentation des geishas. Fin du XIXème siècle. Quelques taches.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#530Een paar bijzettafeltjes met drie poten, versierd met verguld bronsbeslag en met wit marmeren blaadjes.
Une paire de tables d'appoint à trois pieds, décorées avec des garnitures en bronze doré et des plateaux en marbre blanc.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 320 / 380 -
#40Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een ovale robijn van +- 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'un rubis ovale de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.No longer availableDim. 234 x 100 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#746Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.
Console anglaise en acajou massif sur pieds gaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#378Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.
Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. l: 50 cm -
#152Emile LammersPeriod: 1940 - 2000“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#302Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
Sabre décoratif sur socle en plexiglas.No longer availableDim. H. 147 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#621“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#731Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#330Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 1,08 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1000 / 1200


