Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.

Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.

Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec pièces. Mexicano 1865. 1 Peso.
Dim. 2,17
SKU: 2710200015.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #15
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #294

    Twee opgezette reeënkoppen.

    Deux têtes de cerfs empaillées.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #42
    Franz Hogenberg

    Een met de hand ingekleurde kaart van Mechelen naar ontwerp van Georg Braun. Eind XVIe - begin XVIIe eeuw.

    Une carte colorée à la main de Malines d'après un dessin de Georg Braun. Fin XVIe - début XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #702
    Jan Cockx
    Period: 1891 - 1976

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken bord. Gesigneerd.

    Assiette en faïence polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #438

    Een paar kommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor op blauwe fond. Eén gebarsten, één met minieme randschilfer.

    Une paire de bols en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sur fond bleu. Un fêlé, un avec un petit bord écaillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #612

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #381
    Radione

    Een Volksempfanger in bakelieten kast.

    Un Volksempfanger dans une armoire en bakélite.
    No longer available
    Dim. 33 x 18 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419

    Een Lodewijk XVI armstoel van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke bekleding van beige fluweel.

    Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine en velours beige.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #448

    Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.

    Une maquette d'une voiture de course des années 1920.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #387

    Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.

    Fauteuil de style Louis XV avec revêtement en tissu bleu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #691

    Een messingen luchter met acht lichtarmen en versierd met geslepen pendeloques.

    Un lustre en laiton à huit bras lumineux et décoré de pendeloques taillés.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #199

    Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.

    Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.
    No longer available
    Dim. 196 x 87 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #543

    Een paar Chinese balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Kleine restauratie aan de rand.

    Paire de vases balustres chinois en porcelaine de Canton multicolores et dorés. Petite restauration sur la tranche.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More