Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.

Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.

Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec pièces. Mexicano 1865. 1 Peso.
Dim. 2,17
SKU: 2710200015.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #15
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #718

    Een Napoleon III hallantaarn, versierd met guirlandes en getooid met een adelaar. Met geslepen en gesatineerde coupe.

    Lanterne de hall Napoléon III, décorée de guirlandes et ornée d'un aigle. Avec coupe taillée et satinée.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #431
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H.15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #153

    Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.

    Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.
    No longer available
    Dim. 22 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #72
    J. Van Rooien

    “Man bij het venster”. Potlood op papier. gesigneerd en gedateerd 27-6-1916.

    L'homme à la fenêtre . Crayon sur papier. Signé et daté le 27/06/1916.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #81

    Een lot zilver, bestaande uit een handspiegel en borstel, een fotokader, een peper- en zoutstelletje in etui, een Engelse inktpot en een zakmesje met parelmoeren handvat.

    Lot d'argent, composé d'un miroir à main et d'une brosse, d'un cadre photo, d'un ensemble sel et poivre dans un étui, d'un encrier anglais et d'un couteau de poche avec manche en nacre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #571
    Antoine Barye
    Period: 1796 - 1875

    “Adelaarskop”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gesigneerd. Postume geut.

    Tête d’aigle. Statue en bronze sur socle en pierre de taille. Signée. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #460

    Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.

    Grand vase en terre cuite imitant une pièce de fouille.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #767

    Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.

    Quelques livres de documentation sur Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #653

    Een waterjuffer onder glazen stolp.

    Une libellule sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 44 / 48
  • #163

    “Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.

    Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #76

    Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.

    Table ovale à abattant et sur roulettes.
    No longer available
    Dim. b: 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504
    Nancy Ailery
    Period: °1962

    “Bleu” & “Venice”. Een paar zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.

    Bleu & Venise . Une paire de sérigraphies. Tous deux signés à l'extérieur de la planche et numérotés sur 100 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More