Other lots in this auction
-
#601Farenthold Lampe Royal
Twee porseleinen olielampen met vergulde voet en lonthouder. Opzetglas gemerkt “Véritable Lampe Royal Farenthold No4”.
Two porcelain oil lamps with gilt base and wick holder. Mounted glass marked "Véritable Lampe Royal Farenthold No4".No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 100/140 -
#337
Een karakterkruik van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt: Mons.
A character jug of multicolored earthenware. Marked on the bottom: Mons.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#109Albert Jurardus Van Prooyen
“Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.
"Meadow view with cows". A painting, oil on copper. Signed at the bottom "AJV Prooyen".No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 225/325 -
#564
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120/140 -
#516
Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.No longer availableDim. H: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#75
Een snuffbottle van parelmoer en been met twee kleine plaquettes in hoogreliëf. Chinees werk.
A mother-of-pearl and bone snuff bottle with two small plaques in high relief. Chinese work.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 60/80 -
#634Crüwell
Orientaalse tabaksreclame.
Oriental tobacco advertising.No longer availableDim. 84 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#238
Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100/140 -
#623blauw Imari
Twee blauw porseleinen Imari borden. Versierd met divers decor, patrijzen, waaier.
Two blue porcelain Imari plates. Decorated with various decor, partridges, fan.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 30/50 -
#644Worcester
Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 60/70 -
#22Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“Kerk te Vlassenbroek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Church in Vlassenbroek.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#248Delfts blauw
Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 200/240