Other lots in this auction
-
#606
Een groot tweeledig buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door uitsparingen met zuiltjes, vier laden in de gordel en bovenaan bordenrekjes.
Un grand buffet à deux corps en chêne sculpté style Henri II. Le dessous comporte deux portes panneaux flanquées de colonnes, quatre tiroirs dans la ceinture et des portes assiettes au dessusNo longer availableDim. 180 x 170 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#661
Een paar albasten bustes met marmeren basis.
Une paire de bustes en albâtre sur une base de marbre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80/120 -
#820
Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#325
Een zegelring met initialen een trouwring en een ring zonder steen van 18 karaats geel goud.
Une chevalière avec initiales, une alliance et une bague sans pierres en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 200/250 -
#591
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#253
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en een engeltje met een bloemenmand.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et d’un angelot au panier de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#677
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotische voorstelling in reliëf van een vrouw die zichzelf pleziert in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant une femme qui se satisfait dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120/200 -
#481
Een driedelig kaststel van Cantonporselein, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas. Decors van personages, bloemen en vogels en versierd met draken in reliëf. De dekselvaas met schilfers aan de rand.
Garniture de cabinet trois pièces en porcelaine de Canton comprenant deux vase balustres et une potiche. Décors de personnages, de fleurs et d’oiseaux et aux dragons en relief. Le vase couvert aux éclats au rebord.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 300/500 -
#533
“Hand met aapje”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Main avec petit singe”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/120 -
#51
Een cachepot van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#396
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/50 -
#682E. Bouillon
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100/120