Other lots in this auction
-
#547
“Wijze met kind en hert”. Een groep van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Eerste helft XXste eeuw.
”Sage et enfant et cerf”. Un groupe en ivoire de Chine finement sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#803
Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Une jardinière en faïence de Rouen.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 35/45 -
#570
Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main. Travail précis.No longer availableDim. 174 x 124 cmEstimate: € 200/240 -
#500
Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120/200 -
#23Val-st-Lambert
Een vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.
Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#849
Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35/40 -
#848
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#149
“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120/180 -
#615
Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180/200 -
#825
Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.
Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.No longer availableDim. 96 x 106 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#366
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80 -
#71
Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.
Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h; 36 cmEstimate: € 80/100