#414
Een antiek kapblok.
Billot ancien.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/80 -
#642
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#146
Een paar nachtkastjes met drie laden, verguld beslag en een marmeren blad en versierd met intarsia.
Paire de tables de chevet à trois tiroirs, montures dorés et tablette de marbre, décor à l’intarsia.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 500/600 -
#653
Een uniformvest van de Belgische burgerwacht (?)
#773Jozef KetsPeriod: 1932 - 2010
Een gesculpteerde Christus van olijfhout. Gesigneerd en gedateerd 1970.
Christ en bois d’olivier sculpté. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#613
Een paar vazen van cloisonné op brons, versierd met leeuwenkoppen.
#67
Loupe sur base en fonte. Ainsi qu’une lorgnette à manche émaillée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#203
“Tabor, transfiguratie van Christus”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“Tabor, transfiguration du Christ”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1900/2000 -
#737
Een kratervaas (H. 30 cm) en een kleine terrine (H. 20 cm) van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels volgens Imari-inspiratie. Onderaan gemerkt.
Vase cratère (H. 30 cm) et petite terrine (H. 20 cm) en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux d’inspiration Imari. Marque sous les bases.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#682Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#533
Een lot van drie verschillende vazen van Cantonporselein. Twee vazen gemerkt onderaan.
Lot de trois vases différents en porcelaine de Canton. Deux avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 & 46 cmEstimate: € 120/200 -
#476Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Carpette en laine et soie. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 105 cmEstimate: € 180/220